Reklaam sulgub sekundi pärast

Ivo Linna avaldas, kellele tema “Eestimaa uhkuse” tiitli annaks: ta on kindel müür mu seljataga!

Juba mitmendat korda "Eestimaa uhkuse" gala žüriisse kutsutud laulja Ivo Linna jaoks on tegu suure auga, seetõttu ei tulnud ka jah-sõna andmiseks kaua mõelda.

Millised emotsioonid valdasid armastatud lauljat Ivo Linnat, kui teda paluti „Eestimaa uhkuse“ žürii liikmeks ning kui ruttu tuli jah-sõna?

„See tegi mind väga uhkeks, et nad ikkagi veel usaldavad mind sellesse žüriisse. See on tõeliselt tore tunne, sest minu jaoks „Eestimaa uhkus“ valimine, žüriis osalemine... see on üks aasta tähtsündmus kindlapeale. Seal ei olnud mingit probleemi vastata kohe „jah“. Kuna kogemus on eelmistest kordadest olemas ka, siis seal ei olnud mingit pikka mõtlemist. Ei-ei, see on kingitus.“

Kui Ivo Linna peaks kellelegi enda lähedastest sellise tunnustuse andma, siis annaks ta selle oma abikaasale. "Sest tema on mind hoidnud, kaitsnud ja temaga on hea, ta on kindel müür mu selja taga.“

Kui oluline on Eestimaa uhkuse gala, kui oluline on neid tunnustada? „Praeguses keerulises maailmas on see gala väga-väga tähtis. See, ma arvan, et süstib rahvasse jõudu, tahet, rõõmu ja ka uhkust oma kaasmaalaste üle, nii et see on pööraselt vajalik asi. Inimesed, kes on tõeliselt südamega asja kallal, nad väärivadki tunnustust, suurt tunnustust ja „Eestimaa uhkus“, see gala seda pakub."

Pidulik "Eestimaa uhkuse" tänugala on TV3 eetris juba 25. veebruaril!

Näita 2 kommentaari

….tublisid Eesti inimesi,kes seda nimetust vääriksid ,aga nad on liiga tagasihoidlikud selleks,et nende nimi kuskil avalikkuses nimetatakse.
Sellepärast polegi neid nimesid kuhugile ja kellegile teatanud,sest ma austan nende privaatsust.

Vasta

Űritan järgmisel aastal mitte hiljaks jääda ja uurida kuhu ja kuidas neid Eestimaa Uhkuse kandidaate nimekirja saada.On tohutu suure sooja sűdame ja hingega loomapäästja Pärnumaal Irmeli Grönberg.Tema peaks kohe esikohale saama.

Vasta