Reklaam sulgub sekundi pärast

Intervjuu! Ines lapse kasvatamisest: kõige olulisem on anda kaasa õiged väärtushinnangud

Kerli Kivistu

Eda-Ines Etti
Pildi autor: Kalev Lilleorg

TV3 ja Fenix Casino koostöös toimuv "Eestimaa uhkus" on Eesti ainus tänugala, kus tunnustatakse lihtsaid inimesi, kes on korda saatnud midagi erilist ja kangelaslikku - midagi, mida neilt oodatagi ei oskaks. Sel aastal kuulus ''Eestimaa uhkuse'' žüriisse ka armastatud lauljanna Eda-Ines Etti, kes rääkis lähemalt heategudest ja sellest, milliste väärtushinnangutega soovib tema oma last üles kasvatada.

Pühapäeva õhtul oli TV3 eetris ''Eestimaa uhkuse'' gala, kus lauljatar Eda-Ines Etti andis üle tiitli Toomas Hinnokile, kes ehitas invalifti, et väikesel ratastoolis tüdrukul oleks elu lihtsam. ''See lugu puudutas mind esimesest hetkest. Eelkõige just sellepärast, et see oli nii siiras, oma kõrvaloleva inimese märkamise lugu, mis on nii suure väärtusega tegu. Sellised lood mind puudutavadki, kus inimesed märkavad abivajajaid enda kõrval ja teevad selle sammu, et aidata. Toomas on ise eakas mees, kuid ei istu kodus ja aitab teisi. See on ülimalt inspireeriv,'' sõnab Ines.

Ühtlasi loodab ta, et teeb ka ise pisikesi heategusid ja seda just läbi oma loomingu ning muusika. ''Ma saan ikka inimestelt kirju, kus nad avaldavad, kuidas minu muusika on neid rasketel hetkedel aidanud,'' jagab Ines. Samuti soovib ta oma lapsukesele õiged väärtushinnangud juba varakult kaasa anda.

''Ühe lapse kasvatamise juures on väga oluline see, et anda kaasa need õiged väärtushinnangud ja ega see lihtne ülesanne ju ei ole. See maailm, milles me elame, on selliseid peibutusi täis, aga ma loodan, et minus on sellist oskust ja jõudu kasvatada oma laps hea südamega inimeseks. See on nii tähtis, et süda oleks õigel kohal ja ausus on samuti ülimalt oluline. Ma arvan, et sellised lihtsad asjad ongi kõige tähtsamad,'' avaldab Ines.

Kuula Eda-Ines Ettiga intervjuud lähemalt videost.