Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO! Vaata, milline oli melu „Eesti otsib superstaari“ avavoorus kohapeal

Kalev Lillerorg
Kalev Lillerorg — FOTO: TV3

Juba sügisel jõuab TV3 vaatajateni talendisaate „Eesti otsib superstaari“ üheksas hooaeg, mille võtted said alguse täna. T1 Keskusesse kogunenud noored astusid superstaarikarussellile.

Varahommikust alates oli T1 Keskus tulvil mõnusat siginat-saginat ning kuulda sai särtsakaid lauluharjutusi. Superstaariks pürgivad noored olid rõõmsad ja elevil.

Paljud superstaariks pürgijaid oli enda tutvustamiseks ja ette laulmiseks valinud maailmakuulsate artistide hitid – näiteks Alicia Keys „Fallin'“, Adele „Easy On Me“ või Måneskin „Supermodel“.

„Tänasel ilusal kevadpäeval algab paljude andekate noorte inimeste teekond nende unistuste täitumise poole. Suur rõõm, et „Eesti otsib superstaari“ uus hooaeg on tekitanud palju elevust ja juba õige pea saab kogu Eesti kaasa elada uute talentide sünnile. Läbi aastate on „Eesti otsib superstaari“ olnud väga olulisel kohal nii Eesti muusikatööstuses kui ka meelelahutusmaailmas. Talendisaatest sirgunud andekad lauljad esindavad Eestit Eurovisioonil, juhivad edukalt telesaateid ja on armastatud artistid,“ selgitas TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur, lisades, et see saade muudab paljude noorte elu, loob uusi võimalusi ning annab unikaalse kogemuse töötada ligi pool aastat meie tipptasemel tegevmuusikutega ja osaleda maailmatasemel teleproduktsioonis.

T1 tegevjuht Tarmo Hõbe kinnitas, et T1 Keskusel on suur rõõm entusiastlikke ja superstaari tiitlit ihkavaid noori võõrustada. „Usun, et kandidaadid saavad meeldejääva kogemuse ning ootame järgmisesse ringi jõudnuid T1 publiku ette juba juuni alguses,“ märkis T1 tegevjuht Hõbe.

Uue hooaja esimest eelvooru juhtinud Karl-Erik Taukar soovis kõigile osalejatele palju edu ning pakkus, et Eesti järgmine ametlik superstaar võiks olla senisest veelgi mitmekülgsem ja eelkõige muusik, kes lisaks laulmisele oskaks mängida ka mõnd muusikainstrumenti või juhtida bändi.

„TV3 on pühendanud selle aasta Eesti muusikale ja uute talentide sünnile, kes saaksid esitada head kodumaist muusikat. Kui kevadine suurprojekt „Uus laul“ kingib meile uusi kauneid eestikeelseid laule, siis sügisene superstaarisaade toob meelelahutusmaailma uusi ja andekaid talente. TV3 peab väga oluliseks panustada nii kauni emakeele hoidmisse kui ka noorte inimeste unistuste täitumisse. See on oluline osa meie kultuurist ja tänu neile teleprojektidele saavad ka kõik televaatajad avaldada toetust Eesti muusikutele ja noortele talentidele,“ lisas Signe Suur.

Täna ja homme toimuvatest „Eesti otsib superstaari“ esimestest katsetest edasi pääsenud andekaid noori ootavad järgmised võistlusvoorud juba juunikuu alguses.

Uurisime ka saatesse kandideerijate käest, miks just neist peaks saama superstaar. Vaata videost: