Reklaam sulgub sekundi pärast

Superstaarisaate finalistid paljastavad, mida nad 10 000 eurose võidurahaga teeksid

Ant Nurhan. Margareth Mürk, Robin Kristofer Kukk
Ant Nurhan. Margareth Mürk, Robin Kristofer Kukk — FOTO: TV3/kollaaž

Juba 3. detsembril toimub "Eesti otsib superstaari" saate suurejooneline finaalsaade, kus võimsat tiitlit asuvad jahtima Margareth Mürk, Ant Nurhan ja Robin Kristofer Kukk. Kuna võitjale kuulub ka 10 000 euro suurune auhinnaraha, selgitasime välja, mida igaüks neist selle rahaga võidu puhul teeks!

"Eesti otsib superstaari" võitja saab lisaks aule ja kuulusele ka auhinnaraha, milleks on 10 000 eurot. Mida teeksid meie staarisaate finalistid auhinnarahaga?

Robin Kristofer Kukk sõnas, et tema teeks auhinnaraha pooleks. "Pool annaksin vanematele ja poolt saan ma ise kasutada. Ma täpselt veel ei tea (mille peale - toim.), pole jõudnud mõelda selle peale," tõdes Robin Kristofer.

Margarethil on vastus aga sootuks teise masti. Nimelt on tema sõbrad teinud talle juba ettepanekuid ehitada üheskoos saun. "Äkki see plaan läheb käiku," sõnab Mürk.

Ant tõdeb, et kindlasti midagi ta selle rahaga teeb, kuid talle on tähtsam siiski võit. Nurhan sõnab, et kui võit on käes, alles siis saab hakata mõtlema, mida teha rahaga edasi.

Vaata Margarethi Superstaari ankeeti siit!

Vaata Anti Superstaari ankeeti siit!

Vaata Robin Kristoferi Superstaari ankeeti siit!

Kommentaarid puuduvad