Superstaari lavalt hoopis kaamera taha! Jennifer Cohen asus saatemeeskonda tööle: see on nagu õlitatud masin

Jennifer Cohen
Foto: TV3

Jennifer Marisse Cohen on Haapsalust pärit noor lauljatar, kes osales “Eesti otsib superstaari” saates 2018. aastal. Cohen käis külas Maria Rannavälja podcastis, kus meenutas saates osalemist ja kuidas ta sinna lõpuks hoopis töötama sattus.

Cohen tõdeb, et ta oli osalemise hetkel tohutult noor ja ei osanud asjadest niimoodi mõelda, et miks või milleks midagi tegema peab. “Igaühel, kes seal figureerib, on oma roll. See on formaat ja seal peavad kindlad asjad juhtuma. See on tele ja nüüd kui ma õpin seda, ma saan sellest aru,” mõtiskleb ta.

Cohen pidi oma hooajas minema koos kõigi teiste osaliste ja kaameratega psühholoogi juurde ja kuigi toona ta selle vajadust ei mõistnud, saab ta nüüd asjadest paremini aru. “Ma mäletan, et ma olin nii emotsionaalne, et see triggerdas (häiris – toim.) mind. Meilt küsiti isiklikke küsimusi kaamerate ees ja see tõmbas täiega lukku. Tagantjärgi, see oli mu enda ebakindlus,” leiab ta.

2021. aasta sügisel toimus viimane “Eesti otsib superstaari” hooaeg, kus Cohen töötas teise režissööri assistendina. “See oli väga äge! Suur au oli selliste inimestega töötada, ma olen alati kogu sellele produktsioonifirmale alt üles vaadanud. Mu erialane huvi algaski seal, minu jaoks oli hullult põnev jälgida. Mul tekkisid head suhted nendega ja ma väga austan neid inimesi,” meenutab Cohen.

“Mul on selline komme, et kui ma midagi näen ja tahan, siis ma kirjutan, et “Palun võtke mind ka!”. Suur au oli teha erialast tööd,” tunneb Cohen siirast rõõmu.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad