Reklaam sulgub sekundi pärast

Staarisaates neljandaks jäänud Maria Rander: kolme superfinalisti üle on tohutult hea meel!

2. detsembril toimus Ülemiste Keskuses Star FM jõuluraadio avamine, mille käigus andsid väikese kontserdi kõik kümme lauljat, kes finaali pääsesid. Saates neljandaks jäänud Maria Rander ütles muu hulgas, et tunneb kolme superfinalisti üle heameelt ning peab neid väga õigeteks inimesteks, kes tiitli üle võistlema asuvad.

Kaks nädalat pärast saatest auväärse neljanda kohaga välja langemist tunnistab Maria, et nagu ka vahetult pärast saadet, on tal jätkuvalt hea meel. "Neljas koht on minu jaoks täiesti fenomenaalne saavutus ja sellega käib ju kaasas ka ju teatav legend, et neljandal kohal läheb alati väga hästi. Ma üritan neid suuri kingi täita. Mul on nende kolme üle tohutult hea meel, nad on väga-väga õiged inimesed sinna finaali ja arvan, et neil kõigil läheb väga-väga hästi," ütles Maria ja tõdes, et saate n-ö karussellilt maha tulemine võttis siiski harjumist. "Ma ei olnud väga pikalt kodus käinud, nii et tagasi koju kolimine hotellist oli huvitav. Üldiselt, kuna mul tegelikult jäi ju ainult nädal aega vahet, meil hakkasid uuesti ühisloo proovid ja kõik, et siis ma väga pikalt ei pidanud sellest eemal olema. Me niikuinii seal hotellis saame vahepeal kokku ja veedame omavahel koos aega, siis mul on kõik väga hästi ja ma ei ole kuskile auku kukkunud."

Kas Maria julges kollaste kaartide voorus aimata, et ta nii kaugele välja jõuab? Kui palju ta siis ette mõtles? "Käsi südamel – ei arvanud. Ja seda enam teeb neljas koht väga suurt rõõmu. Kuna ma olen ka rääkinud, et see tegelikult oli mu teine kord, esimene kord ma kukkusin päris alguses välja, et kuidagi väga suur au ja väga hea meel on olla just selles hooajas. Mina olen hästi tänulik."

Millised on Maria edasised plaanid?

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad