Reklaam sulgub sekundi pärast

Salajane unistus? Birgit Sarrap staarisaate eelmise hooaja osalejatest: lootsin, et nad teevad oma bändi

Joonatan Pärn

Birgit Sarrap
Birgit Sarrap — FOTO: Kuvatõmmis videost

"Eesti otsib superstaari" üheksandal hooaajal võtab kohtunike seas taaskord koha sisse armastatud laulja ja superstaar Birgit Sarrap. Uurisime Birgitilt, milline kohtunik ta plaanib olla ning mida ta võttis enda jaoks kaasa saate kaheksandast hooajast!

Birgit tegi oma staarisaate kohtunikudebüüdi juba eelmisel hooajal. "See oli ääretult põnev kogemus ja tõesti kaks aastat tagasi, kui see pakkumine mulle tehti, olin hästi meelitatud ja tegelikult tundsin kohe oma südames, et tahan seda teha ja mulle meeldib seda teha," räägib Sarrap.

"Olen kommenteerija igasuguste saadete puhul, kui ma neid ka kodus vaatan. Näiteks Eurovisioni lauluvõistlus. Kipun kommenteerima ja nägema seda suurt pilti. Olen suur lobamokk ja naudin selliseid olukordi," lisab ta.

"Kuna mind kutsuti teist korda veel ("Eesti otsib superstaari" kohtunikuks), siis püüan sama hästi või veel paremini noortele kommentaare jagada ja pigem aidata neid, et nad saaksid veel paremaks," selgitab Sarrap. 

Millised artistid on Birgitil eredamalt meeles saate kaheksandast hooajast ning kuidas julgustab ta noori lauljaid, kes plaanivad staarisaates osaleda, vaata täpsemalt juba videost!