Reklaam sulgub sekundi pärast

Robin Kristoferi sugulane superfinaali eel: olen tema tegemisi kaugelt jälginud!

Joonatan Pärn

"Eesti otsib superstaari" erisaade on superfinaali eel tulnud stuudiost välja, et anda hääl rahvale ja lasta neil ennustada, kellest saab järgmine Eesti superstaar!

Juba sel pühapäeval astuvad "Eesti otsib superstaari" superfinaalis võistlustulle kolm andekat lauljat: Robin Kristofer Kukk, Margareth Mürk ja Ant Nurhan.

"Minu tädi on tema vanavanaema," sõnab ühes Tallinna ostukeskuses sisseoste tegev proua, kui näeb Robin Kristofer Kuke fotot. Ta kinnitab, et superfinaalis hoitakse pöialt hoitakse just Robinile: "Ta on mitmekülgne ja enesekindel." 

"Tegelikult ma ei ole teda üldse näinud, aga suhtlen tema ema, vanavanaema ja vanaisaga. Kaugelt olen jälginud tema tegemisi," räägib proua, selgitades, et Robini etteasteid on siiani jälgitud vaid televisiooni vahendusel.

Ta edastab Robinile superfinaaliks ka hea soovi: "Soovime Robinile kindlasti võitu. Ole samasugune nagu oled: siiras, armas, ilus ja nägus."

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, kes peaks rahva arvates saama järgmiseks Eesti superstaariks ning millise tuntud meelelahutajaga aeti segamini Margareth Mürk!  

"Eesti otsib superstaari" superfinaal on TV3 eetris juba sel pühapäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad