Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Ohoh! Margareth Mürk on ka varem Getter Jaaniga duetti laulnud

“Eesti otsib superstaari” kuuendas ning ühtlasi ka viimases saates enne suurt finaali astuvad üles neli andekat lauljat, kellest üks on ka Margareth Mürk.

"Ma arvan, et see on selline kahe otsaga asi," sõnab Margareth küsimuse peale, kas tema noor iga tuleb saates pigem kasuks või peab ta ehk hoopis rohkem end tõestama. "Ma ise olen tundnud, et pean rohkem tõestama ennast." 

Mürk avaldab, et oli juba saate algusest valmis võtma vastu kõik, mida on meelelahutusmaastikul pakkuda. "Kui me nüüd siin hiljuti Alikaga kohtusime, siis ta ütles ka, et päris töö hakkab peale saadet alles," tõdes ta. "Ja ma väga ootan seda!" 

Küsimuse peale, kes on tema suurim konkurent ning keda ta ennustab superfinaali, vastab Margareth, et igal ühel on omad trumbid. 

Kuuendas finaalsaates esitab iga finalist koos ühe tuntud Eesti lauljaga duetti. Margarethi duetipartneriks on Getter Jaani. Mürk sõnab, et kui nad said teada, et saavad ise valida, kellega koos duetti laulda, kargas Jaani mõte talle kohe pähe. Nimelt on nad ka varem koos musitseerinud. "Koostöö on väga hästi sujunud!" tõdes Mürk lõpetuseks. 

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker