Reklaam sulgub sekundi pärast

MUBA voorust väljalangenud neiu: hiljuti võeti minuga ühendust, et hakkan nüüd salvestama!

"Eesti otsib superstaari" on jõudnud MUBA voorudeni. Nüüd selgitati välja 20 parimat, kes hakkavad laulma stuudiovoorudes. Rääkisime kahe väljalangenud neiuga ja uurisime nende käest, kes võiks nende hinnangul olla järgmine superstaar.

"Kurb on kindlasti. Aga kuna mina osalen teist aastat, siis ma nägin, et konkurents on äärmisel kõrge. Väga paljud on WAF-ist, väga paljud on MUBA-st. Paljud on tõeliselt tehniliselt arenenud," sõnas üks välja langenud neiu. "Mul ei ole üldse kahju, et ma sealt uksest välja tulin. Ma tean, et minu koha sai keegi, kes on seda tõeliselt väärt." 

Ka teine neiu tõdes, et on kurb. "Me tegelt kumbki ei ole käinud ju muusikakoolis. Mina olen nagu täitsa omal käel õppinud. Tegelikult ikka väga hästi tehtud, et jõuda top30-sse, mitte mingisuguse taustata justkui." 

Muusikaga kavatsevad aga jätkata mõlemad! "Minul on täitsa isegi suured plaanid,  hiljuti võeti minuga ühendust, et hakkan nüüd salvestama," sõnas esimene neiu. 

Iga vooruga ning koos veedetud hetkega saavad osalised aina rohkem lähedasemaks ning tuttavamaks üksteisega. Kes võiks nende meelest saada uueks Superstaariks? "Vot seda on raske öelda, aga mina sain hästi lähedaseks Nelega. Tema suudab teha kõik lood enda omaks. Ma usun, et tema on seda väärt."

Teine neiu tõdeb, et talle jäi silma üks noormees. "Ma ei tea, mis ta nimi on, aga see lokkis juustega." 

Vaata täispikka intervjuud artikli päisest!