Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Milles asi? Andrei Zevakin on siiani loobunud koostööst Maribel Väänaga

“Eesti otsib superstaari” reageerimissaate esimeses episoodis käis külas kaheksanda hooaja staarisaates kolmanda koha saavutanud Maribel Vääna. Selgub, et Maribel ootab siiani, et saaks teha koostööd tuntud produtsendi ja sisulooja Andrei Zevakiniga.

Reageerimissaates näidati Maribelile muuhulgas vaheklippi “Eesti otsib superstaari” kaheksandast hooajast, mil ta käis külas raadiojaamas Power Hit Radio. Tegemist oli Maribeli esimese raadiokogemusega: “Kusjuures Alika müts on mul peas,” muheleb Maribel.

Raadiojaamas salvestatud klipis sõnab Maribel, et tal on idee teha koos Andrei Zevakiniga millalgi koos muusikat. “Ikkagi Zevakin ja muusika. Tahad sa lähemalt avada,” uurib saatejuht. “Iga kord, kui ma olen Zevakinilt küsinud, millal me koos muusikat teeme, siis on ta eitavalt vastanud,” nendib Maribel.

Saatejuht pöördub Andrei Zevakini poole, teatades, et Maribel ootab temalt juba mitu aastat pingsalt kõnet, et saaks üheskoos mõne hittloo valmis teha. “Kaks aastat, kolm kuud, kaksteist päeva ja täpselt seitse tundi,” täpsustab Maribel. 

Vaata lähemalt artikli päises olevast videost, milliste emotsioonidega vaatab Maribel tagasi nii oma esimesele kui ka viimasele etteastele staarisaates ning miks on tema karjäär näitlejana olnud siiani seotud ainult ühistranspordiga!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker