Reklaam sulgub sekundi pärast

Märten Männiste šokeerivast kogemusest laval: see oli õppetund terveks eluks!

Joonatan Pärn

“Eesti otsib superstaari” erisaates käis külas staarisaate kaheksandal hooajal neljanda koha saavutanud Märten Männiste. Märten tunnistab, et teatrivoorus esinedes ununesid tal õpitud laulusõnad ning kogu etteaste tuli teha improviseerides.

"Mulle öeldi kollaste kaartide voorus, et näita endast teist külge," meenutab Märten kollaste kaartide vooru, kus astus kohtunike ette aeglase ballaadiga.

Teatrivooruks valmistas Märten taaskord ette aeglase ballaadi. Siiski soovitasid pereliikmed tal uue loo valida: "Nad ütlesid, et kui sulle öeldakse kollaste kaartide voorus otse näkku, et oled igav ja sa lähed järjekordse aeglase ballaadiga esinema, siis sa ei purjeta seal saates väga kaugele."

"Pidin valima endale uue laulu. Kell oli kaks öösel ja kaheksa või üheksa ajal hommikul pidi teatrivoorus kohal olema. Jõudsin "Veenuseni" ja tegin kitarriakordid endale kiiresti selgeks. Kui tahan midagi peast esitada, pean saama vähemalt nädal aega seda kinnistada. Olin enne seda vooru kohutavalt närvis ja jänes oli püksis."

Teatrivoorus kohtunike ette astudes vedasid närvid Märtenit alt ja öösel õpitud laulusõnad olid justkui peast pühitud. "Hakkasin võtma eesti keeles täiesti suvalisi sõnu ja lauseid ning panin need laulu sisse. See oli mulle õppetund terveks eluks, et igas olukorras on alati mingisugune väljapääs."

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, milliste muljetega meenutab Märten oma etteasteid staarisaates!

Kommentaarid puuduvad