Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Maribel Vääna staarisaate uutest osalistest: paarile poisile peaks ütlema, et on aeg soengut muuta!

TV3 sügispeol oli kohal superstaarisaates kolmandale kohale jäänud Maribel Vääna, kelle käest uurisime, kas ta ka uut hooaega juba vaatab.

"Olen jälginud ja ma olen väga elevil! Mul on tore näha, et sel aastal on väga palju meesenergiat, mida on alati põnev vaadata. Väga head poisid on, äkki sel aastal tuleb jälle meesvõitja!" rõõmustab Maribel.

Noor lauljatar tunnistab, et talle on ka paar konkreetset osalejat juba silma jäänud, ent kes need on, jätab ta enda teada. "Ma väga ootan nendega rääkimist. Paarile poisile peaks ütlema, et on aeg soengut muuta, aga muidu on väga hästi!" naerab Maribel.

Vääna sõnul ei tohiks osalejad karta oma emotsioonide näitamist. "Mina olin see nutja, ma alati nutsin. Kui sa oled top kümnesse sisse saanud ja oled hotellis kaks kuud, siis leia endale toakaaslane, keda sa usaldad ja kellega sul on hea olla. Iga õhtu ela oma emotsioonid välja seal hotellitoas, tantsi, laula, karju. Kui sa pead kaamera ette astuma, sa pead olema kokkuvõetud ja tegema oma parima. Harjuta, harjuta, harjuta. See on kõige-kõige tähtsam!" rõhutab ta ja lisab, et ka lugu tuleb õigesti valida. 

Vaata videost veel, millal Maribel viimati mõnel eriti pöörasel peol käis!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker