Reklaam sulgub sekundi pärast

Grete Paia kogemustest fännidega: on juhtunud, et mind pommitatakse sõnumitega ööpäevad läbi

Lauljatar Grete Paia tõdeb, et tal on aastate jooksul olnud kokkupuuteid mitme toreda püsifänniga, keda ta alatasa oma kontsertitel näeb. Ent kõik kokkupuuted ei ole nii toredad, eriti, kui keegi kogemata tema numbri endale saab ja siis ööpäevad läbi teda sõnumitega ahistab.

Saatejuht Kristina Pärtelpoeg tõdes, et Paia on Eesti staarimaastikul tegutsenud juba päris pikalt - kas tal on ka superfänne, keda Paia juba nime ja nägupidi teab? "Jaa, ikka! On väga armsaid inimesi," sõnab Grete.

"Mingi väga uus ja huvitav asi on tekkinud - ma olen seda Grete poodi promonud eks (Paia ema pood - toim.). Naistepäeval tuli väga palju lillekimpusid sinna! Poepersonalil oli väga lahe, et nii palju lilli oli poes. Mulle on ka saadetud igasuguseid asju, mis on väga lahe, aga kuhu ma panen kõik need asjad?" naerab Paia.

Küll aga pole kõik fännid alati väga meeldivad ja just naisterahvana võib ahistav käitumine tekitada suisa ebaturvalist tunnet. "On olnud ka selliseid situatsioone, kus inimesed on mu numbri leidnud ja lihtsalt pommitavad mind ööd-päevad, saadavad sõnumeid igale poole. Õnneks kedagi ma jälitamas pole näinud, aga... naisterahvana ikkagi, kui sa loed neid uudiseid... Eestis on hästi, aga kuskil USAs..." mõtiskleb Paia.

Gretel on ka üks tõeline superfänn Vanessa, kes asus tema tegemisi jälgima juba esimest Eesti Laulu konkursist, kus lauljatar osales. "Ta iga aasta sünnipäevaks tõi mulle kingituse, kui ma esinesin. Kui me kuskil näeme, siis me ikka jutustame!"

Lisaks sellele saab Paia aegajalt toredaid sõnumeid ka oma sotsiaalmeediasse. "Eks igasuguseid huvitavaid kirju tuleb - loed ja imestad ning mõtled, et okei?!"

Vaata lähemalt "Kätš" videopodcastist!

"Käts!" videopodcasti toetaja Kooker, on tuntud oma suurepäraste soolaste ja magusate minipannkookide poolest! Kooker omab nelja kohvikut Tallinnas, kuid kui soovid nautida nende imemaitsvaid pannkooke mugavalt kodust väljas, saad tellida need otse Kookeri e-poest.

Lai valik erinevaid valmispakette, mis sobivad suurepäraselt igale maitsele ja sündmusele. Lisaks on võimalik tulla ja pakkuda maitsvaid pannkooke ka sinu enda üritusel, tellides kohapeale rändpann või minitreiler. Kooker on alati valmis pakkuma parimat pannkoogielamust, kus iganes sa seda vajad!

Kommentaarid puuduvad