Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Karl-Erik Taukar enda tähelennust: superstaarisaatele on järgnenud ideaalne tetrise mäng

Kas superstaariks sünnitakse või saab selleks hoolika vormimise tulemusel? „Eesti otsib superstaari“ selgitab seda juba üheksandat korda välja ning huvi on meeletu.

On üks saade, mis teab staarivalemit. Saates „Eesti otsib superstaari“ on uhke tiitli, kopsaka auhinnaraha ja magusa plaadilepingu tasku pistnud kaheksa andekat lauljat ja nende tähelend ei ole piirdunud pelgalt ühe hooajaga. Kohtunike karm kriitika, närvesööv otse-eeter ja rahva palav armastus on muusikataevasse lennutanud kordades rohkem säravaid artiste, kelle hitte teab igaüks peast.

“Ma arvan, et see on Eestis noortele lauljatele ja artistidele raudselt kõige tahetum ja oodatum saade. On olnud aastaid Eesti muusikaelus, kus kõige säravamad hetked on seotud selle saatega või sellest saatest tulnud muusikutega,” ütleb Kar-Erik Taukar, kes kahtlemata teab, millest ta räägib. Sai temagi tähelend alguse superstaarisaate kollase kaardiga.

Taukar kirjeldab, et on alati vaimustunult vaadanud neid, kes saavad hirmust üle ja julgevad levimuusika koruüfeede ette üldse minna. “Cold Turkey. Matti ruumi, mis ei kaja, kus on seitse sirisevat kaamerat ja üheksa prožektorit. Märgile jõudes saad aru, et okei, võin kahe minuti jooksul kas väga haledal tfeilida ja saada sellepärast tuntuks või siis läheb väga hästi ja tuleb midagi ilusat.”

Samuti meenutas Taukar oma otseeetris laulmise kogemust. Üritades kõnetada televaatajat ja vaadata suurde klaasist objektiivi, läksid kõik sõnad meelest ja kolm sekundit enne laulu algust ei suutnud meenutada, mis on esimene fraas. “Aga kuidagi mingi sekkumisega tuli meelde ja ma ei löönud põmnnama, ei jooksnud lavalt ära. See andis usu endasse.”

Taukar superstaaritiitlit küll ei võitnud, kuid ütleb, et ta ei teeks praegu midagi teistmoodi. “Tagantjärgi ma isegi tunnen, et võib-olla ma ütleks, et ärge andke mulle karikat, et see tetris mis pärast saadet … tähtede seis on minu jaoks õige.”

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker