Reklaam sulgub sekundi pärast

Sügisel jõuab TV3 eetrisse "Eesti otsib superstaari" uus hooaeg, kus kroonitakse Eesti üheksas superstaar. Varasemalt saates osalenud ning uue hooaja saatejuht Karl-Erik Taukar pakkus välja omadused, mis ühel superstaaril võiks kindlasti olla.

Karl-Erik ütles, et talle meeldiks näha superstaarina kedagi, kes pole mitte ainult laulja, vaid ka muusik, kes oleks oskus näiteks mängida mõnd instrumenti ja oskus juhendada bändi. "Võib-olla need lauljad, kes on elu aeg tegelenud väga kitsas žanris solistina laulmisega mulle tundub, et olid võib-olla edukad mõni aeg tagasi," märkis ta. 

Karl-Erik arvas, et väga hea omadus on artistil see, kui ta on intelligentne. "See annab talle eripära, et ta oskaks välja selekteerida, mida üks artist peaks tegema ja mida mitte."

Saatejuht usub, et "Eesti otsib superstaari" annab alustavale lauljale kaasa teadmised, kuidas meelelahutusäri töötab ja kuidas olla edukas, sest Karl-Eriku arvates peab laulja paratamatult mõtlema ka sellele, kuidas rahvale meeldida. 

Kuna Karl-Erik on ise saates osalenud, siis andis ta intervjuus ka soovitusi lauljatele, kes plaanivad saates osaleda. Vaata lähemalt videost: