Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

GALERII | Kas tunned ära, millised avaliku elu tegelased on osalenud superstaarisaates?

Desiree Mumm, Oskar Süvari ja Liina Ariadne Pedanik
Desiree Mumm, Oskar Süvari ja Liina Ariadne Pedanik — FOTO: TV3 kollaaž

“Eesti otsib superstaari” üheksas hooaeg on täie hooga käima läinud, seega vaatame nüüd ajas tagasi ja meenutame, millised tuntud avaliku elu tegelased varasematest hooaegadest läbi on käinud.

„Eesti otsib superstaari“ jõudis TV3 vaatajateni esmakordselt 2007. aastal ning suursaatest on tuule tiibadesse saanud juba kaheksa hooaja jagu uusi andekaid lauljaid. Hooaegade võitjateks on rahvahääletuse tulemusel olnud Birgit Õigemeel, Jana Kask, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Rasmus Rändvee, Jüri Pootsmann, Uudo Sepp ja Alika Milova.

Saadete kohtunikud on olnud Mihkel Raud, Rein Rannap, Heidy Purga, Maarja-Liis Ilus, Mart Sander, Tanel Padar, Jarek Kasar, Eda-Ines Etti, Birgit Sarrap ja Koit Toome. Saateid on juhtinud Aigi Vahing ja Jüri Nael, Ott Sepp ja Märt Avandi, Tanel Padar ja Ithaka Maria, Evelin Võigemast ja Hele Kõrve, Karl-Andreas Kalmet ja Henrik Kalmet ning Karl-Erik Taukar.

Lisaks võitjatele on saatest sirgunud ka palju teisi lauljaid. Kas mäletad näiteks, kuidas kollast kaarti jahtis tõsielustaar Oskar Süvari, tuntud popmuusik Liina Ariadne Pedanik, sisulooja Desiree Mumm või Shanoni solist Taavi Immato?

Vaata galeriist, kas tunned ära kõik erinevad avaliku elu tegelased, kes aastate jooksul staarisaates osalenud on! 

“Eesti otsib superstaari” on TV3s pühapäeviti kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker