Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Kahe finalisti staarisaatest välja langemine lõi osalejate tunded sassi

"Eesti otsib superstaari" — FOTO: TV3

Eile toimus ''Eesti otsib superstaari'' teine finaalsaade, kus üheksa osalejat esitasid pala mõnelt Eesti heliloojalt. Sel korral pidid saatest lahkuma kaks finalisti ning teekond superstaari tiitlile purunes Meelis Kesperil ja Hans Markus Danilasel.

Superstaarisaatest väljalangemine tuli mõlema noormehe jaoks üllatusena. “Natuke kurb ja ootamatu, aga ju pidi nii minema,” sõnas Danilas küsimuse peale, kuidas tal vahetult peale tulemustest teada saamist emotsioonid on. Hans Markus tõdes, et võib-olla oli väljalangemine tingitud sellest, et noormees oli liiga ebalev. “Või ei olnud päris 100% seal sees. Või laul ei sobinud mõnele vaatajale. Ma ei oska arvata.” 

“Eks ikka natuke kurb on,” sõnas Meelis. “Nii tore seltskond on tekkinud siin ja olen saanud uued sõbrad. Ma ei kujuta ette, et ma lähen nüüd koju ja ei näe neid enam igapäev hommikust õhtuni.” 

Vaata kõiki teise finaalsaate etteasteid SIIT!

Vaata galeriist, millised emotsioonid oselajete seas valitsesid!

Seitse finalisti valmistuvad järgmisel nädalal üheksakümnendate megahittideks, sest kõlama hakkavad just nende lemmiklood sellest aastakümnest. 

Järgmisel nädalal jätkavad:

Ant Nurhan 900 07 01

Marta Lotta Kukk 900 07 02

Robert Reesar 900 07 03

Margareth Mürk 900 07 04

Maria Rander 900 07 06

Sebastian Jasinski 900 07 07

Robin Kristofer Kukk 900 07 08  

„Eesti otsib superstaari“ kolmas finaalsaade on TV3s juba 29.oktoobril kell 20.00. Otsesaatele eelneb kell 19.30 erisaade „Eesti otsib superstaari: lava taga“.