Reklaam sulgub sekundi pärast

Avalikkuse tähelepanu alt taandunud Rasmus Rändvee: väga palju muudatusi oli elus

"Eesti otsib superstaari" viienda hooaja võitnud Rasmus Rändvee on aastatega avalikkuse tähelepanu alt taandunud. Kuidas tal täna läheb ja millega ta tegeleb?

"Äge aasta oli, väga ilus ilm oli ja väga palju muudatusi oli elus. Kui kogu superstaari virrvarr läbi sai, siis ma leidsin end sõprade diivanilt, mis oli hästi huvitav koht, sest ma olin 17 ja oma kohta mul Tallinnas ei olnud. Sai üks kodu ostetud, aga nüüd kolisime teise kohta ja hästi palju segadust on elus olnud," avaldab Rändvee oma tänaste tegemiste kohta. 

Kuigi noormees superstaarisaate võitis, pole tänaseks teda muusikamaastikul enam eriti näha. Kas see võib lähiajal ka muutuda? "Kui jutt on lähiajast, siis ei. Kui küsimus puudutab natuke pikemat aega, siis on täitsa tõenäoline. COVID pani väikse pausi sisse ja selline hingamise aeg on alati tervitatav minu arust," sõnab Rändvee.

Üheksas "Eesti otsib superstaari" hooaeg on täies hoos ja seda jälgib ka Rändvee ise. "Tavaliselt neid eelvoore me oleme vaadanud natuke hõredamalt, aga kui 20 välja valitakse, siis ikka elame kaasa. Eks ta igavesti südamelähedaseks saateks jääb," kinnitab Rasmus.

Eredaimad mälestused superstaarisaate ajast olid Rasmuse jaoks need, kus pilt läks eest ära. "Kui sa lähed sinna saali sisse, seal on kõik kaamerad ja inimesed, siis tuled tagasi ja mõtled, et ega ma palju ei mäletagi. Need olid need, kus elevus kasvab nii suureks, et sa enam hästi ei mäletagi, mis juhtus, aga tunne on õige," meenutab staarisaate võitja. 

Vaata intervjuust veel, kui tihti Rasmust lavanärv tabab ja millised tarkuseterasid jagab ta tänavustele osalejatele!

Vaata lisainfot "Eesti otsib superstaari" kohta SIIT!

Kommentaarid puuduvad