Reklaam sulgub sekundi pärast

Alar Karis on rääkinud! President avaldas arvamust Eesti Laulu võitjate kohta

President Alar Karis avaldas arvamust
President Alar Karis avaldas arvamust — FOTO: TV3/Andres Putting (Delfi Meedia)

Laupäeval selgus, et tänavu sõidab Eestit Eurovisionile esindama 5MIINUSE ja Puuluupi pala „(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi“. Pärast võitja selgumist avaldas arvamust ka president Alar Karis, tehes sotsiaalmeediasse postituse.

Nädalavahetusel toimunud Eesti Laulu finaalis võidutsesid räpipunt 5MIINUST ja hiiu kandle duo Puuluup, kes maikuus Eestit Eurovisionile esindama sõidavad. Nende lugu „(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi“ kõlab Malmös toimuva lauluvõistluse teise poolfinaalis.

Võitjatele elas kaasa ka meie president Alar Karis, kes oma arvamust sotsiaalmeedias avaldas. „Ootamatu koostöö tõi tänavu ootuspärase tulemuse Eesti Laulul ja nii sõidavad rahva tahtel Malmösse 5MIINUST ja Puuluup. Võidulaulus saavad põneval moel kokku räpp ja hiiu kannel. Edu Eurovisiooni karussellil ja rahva südames! Jõudu ka semiootikutele!“ soovis Karis muusikutele võidu puhul õnne. 

Laupäeval toimunud Eesti Laulu finaalis pälvis teise koha rokkar Ollie looga „My Friend“. Kolmanda koha saavutas Nele-Liis Vaiksoo looga „Käte ümber jää“.