Reklaam sulgub sekundi pärast

Merily Timmeri karm hinnang lõhkistele suhetele: petetavad on end lohakile jätnud!

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Erakogu

Merily Timmer vaatab oma värskes blogipostituses uude aastasse ja paraku ei vaata sealt vastu mitte midagi rõõmustavat - vargused, petmised ning õnnetud suhted.

Merily tõdeb, et möödunud tiigriaasta oli kõigile küllaltki emotsionaalne ja keeruline aasta, ent vaadates tulevikku, tuleb tal hirm nahavahele. "Pea igale teisele kliendile olen ma sunnitud ütlema, et hoia silmad lahti ja hea oleks kui need ka kuklas sul oleks. See kui palju on näha varguseid on lihtsalt õudne. Kurb on ka see, et ma kuulen tagasisidest, et oligi, juhtuski, käidi jälle! Hinnad on läinud nii kõrgele, et see on sundinud inimesi teiste vara kallale minema. Hoidke oma asjadel silma peal!" paneb Timmer inimestele südamele. 

Teine hirmutav pool Merily jaoks on suhteteemad ja kui paljud tänavu armukesi pidama hakkavad. "Kodus on stressirohke, keeruline ja väsitav ning lohutust ja lõõgastust otsitakse mujalt. Üsna valus on näha kuidas kellegi maailm taas kokku variseb, aga parem valus tõde kui ilus vale. Usalda, aga kontroli nagu ikka," ütleb ta.

Kes siis süüdi on, kui paariline petab? Merily hinnangul mitte petja, vaid petetav. "Jah kõlab karmilt ja paljud kindlasti ei nõustu minuga, aga praktika on näidanud, et petetavad on ennast lohakile jätnud. Enamus naisi kes selle uudise saavad näevad üsna sarnased välja . Juuksed sorakil, kulmud metsa kasvanud, ripsmetušši ei mäletagi enam ja parfüümidest pole lõhnagi ning riietest… kas ma hakkan nendest hallidest sukkadest ja väljaveninud dressidest rääkima? Millisele mehele selline vaatepilt atraktiivne peaks olema?" põrutab ta.

Sama käib Merily sõnul ka meeste kohta. "Pilt on sama, kas on ennast lohakile lastud või on kodus suuvärk läinud selliseks, et raske on üldse mehe suhtes mingitki austust enam tunda. Kui see austus ära kaob, siis sealt tagasi tulla on väga keeruline kui mitte, et võimatu. Ei too seda austust tagasi ükski lillekimp ega komplimendid. Sõnad on need, mis paraku jäävad meelde igaveseks," ütleb ta.

Loe pikemalt Merily blogist!