“Armastus võidab alati” kogub tuure: kelle vahel on süttinud armuleek ja keda närib kadeduseuss?

"Armastus võidab alati" — FOTO: TV3

Käes on aeg “Armastus võidab alati” kuuendaks osaks. Mida põnevat on oodata? Eelmises osas tõmbasid tähelepanu teravad elamused merel, üha suurem piiride kompanine ja armukadedus. Kelle vahel valitseb suur vastastikune sümpaatia? Kes sobiksid teiste arvates kokku?

Go3 ja TV3 tõsielusaate „Armastus võidab alati” eelmine osa viis osalejad kajakkidega eksootilisele seiklusele ookeanile merikilpkonnasid otsima. Rahulikust retkest sai kiiresti terav elamus, kui silmati ootamatult haid. Hiljem õhtul muutus Anzelika tuju 180 kraadi ning ta otsustas enne teisi magama minna. Ehk oli see armukadeduse pärast? Uues episoodis tuleb veelgi tugevamalt esile küsimus, kelle vahel on süttinud armuleek ja keda närib kadeduseuss?

Saate alguses oli villa asukate ehk saateosaliste meeleolu siiski mornim kui ümbrust ilustav päikesepaisteline hommik ja linnulaul. Basseinipidu ja sündmused tegid oma töö ning pinged pole veel täiesti haihtunud. „Sina kindlasti valid Eliina,” ütleb Anzelika Michaelile hommikul toas vahetult pärast ärkamist. „Arvad? Kas ma olen nii läbinähtav?” küsib Michael vastu. Veidi hiljem üksinda pihikaamera ees ollakse juba avameelsemad. „Ma tõesti ei tea, kuhu ma sattunud olen. Aga ühte ma ütlen – laksud hakkavad käima,” ütles Michael.

„Ei me ette tea...” – seda viisi ümiseb hommikul köögis Kaupo, mis iseloomustab ka hetkeolukorda. Kas suudetakse Airiga arusaamatused lahendada?

Mida aga õnnestub Michaelil ja Eliinalt väljas lesides teada saada? „Äkki elad Kaupoga koos Tallinnas? Minu meelest sina ja Kaupo olete täiesti realistlik...”

Vaata ka tõsielusaadet “Armastus võidab alati” teleteenuses Go3 või kolmapäeviti TV3s kell 22!

Kommentaarid puuduvad