„Armastus võidab alati”: kellel on baarileti ääres kõige rohkem õnne olnud?

"Armastus võidab alati" 2023 — FOTO: Go3

Värske “Armastus võidab alati” jätkab kirgede ja konkurentsi saatel. Eelmises osas mängu tulnud Edgar tõi ühtaegu põnevust kui ka segadust ning eriti Mario tundus tugevat konkurentsi. Lendasid lausa sõnad, et keegi hakakb peksa saama.

Kaheksa saate jooksul on osalised läbi elanud nii mõndagi. Nad on võistelnud, naernud, nutnud, armunud, võitnud ja kaotanud raha. Võidusumma 10 000 eurot on ju ometi suur motivaator. Kes murrab kelle südame? Kas saatesse pärispaarina tulnud osalejad suudavad hoida oma suhte puutumatuna või jätkavad uute armastatutega? Kas vallalised suudavad leida oma kellegi oma kõrvale või lahkuvad saatest vallalisena?

Kuna kaheksandas saates tekkis valikute tõttu uus paar, pidi Michael oma toast välja kolima eraldi tuppa laia voodiga, kus võib laiutada nii kuis hing ihkab. Mis aga siis juhtus? Anzelika toast välja kolinud Michael lõpetas ühes voodis…Anzelikaga! Nimelt tuli Anzelika paariks tunniks Michaeli tuppa. “Tundsin oma mehest puudust,” ütles Anzelika.

Üheksas saade viis osalised väikesele ekskursioonile Tenerife ajalooga tutvumiseks ning seejärel romantilsise kalurikülla, et romantilises kalarestoranis veidi keha kinnitada, mille saatel räägiti omavahel nii kokkamisest kui ka kohtamas käimisest. “Mul on tavaliselt see, et olen baarileti taga ja siis on järgmine päev keegi külje all,” vastas Kaupo küsimusele, millal ta viimati deidil käis. “Ma arvan, et meestele meeldib teatud olukordi natukene suuremaks rääkida kui need reaalselt on. Ma olen ka ise aastaid baaris töötanud ja sellel tööl on mingi aura ümber, et sind ümbritsevad hommikust õhtuni ilusad tütarlapsed. Reaalsuses vähemalt minul nii ei olnud. Selliseid sündmusi, kus keegi tuleb sind leti äärde n-ö nillima, on võib-olla üks kvartalis,” ütles Michael.

Kaupo, mul on sulle üks küsimus – kas sa baariletil oled naisega seksinud?” uuris Edgar ja sai eitava vastuse. “Eks baarmanidel on ka oma koodeks. Ütleme nii, et numbreid olen ma saanud kümneid ja kaasa olen läinud kahega. Baarist ma ei otsiks endale elukaaslast, seal on pigem selline fling või midagi lühikest,” ütles Kaupo.

Ekskursioonilt tagasi tulles oli Micahel veidi tujust ära ja otsustas Anzeliakga eraldi vestelda, mis kulges aga lõbusalt. Ühest küljest ei soovi Anzelika eriti suhetest rääkida, kuid siiski arutavad nad Michaeliga tulevikuplaanide osas. Edgari puhul tundus, et uue osalisena pole ta veel piisavalt hästi seltskonda sulandunud ning tema seilas üksinda ühest basseini äärest teise.

Vaata uut tõsielusaadet “Armastus võidab alati” Go3 teleteenusest!

Kommentaarid puuduvad