Reklaam sulgub sekundi pärast

10 000 eurot ja kuumad suhted: uhiuus tõsielusaade “Armastus võidab alati” on kohal!

Täna, 22. juunil, alustab Go3 televisioonis uhiuus tõsielusari "Armastus võidab alati", kus hakkavad osalised, nii suhtes kui ka vallalised, päikselisel palmisaarele puhkama, lõbutsema ja üksteist proovile panema, et viia endaga koju suur auhinnafond, milleks on 10 000 eurot!

Paradiisisaarel lähevad omavahel vastamisi kolm meest ja naist: 32-aastane Mario, kelle jaoks oli realitys osalemine ärevust tekitav, 31-aastane Kaupo, kelle jaoks oli see nagu iga teine teisipäev, 38-aastane Michael, kes rääkis enda kohta, et tal ei peaks oma välimuse tõttu üldse mingit naist olema. Naistest 31-aastane Airi, kelle jaoks oli see teekond raske, aga kõike seda väärt, 33-aastane Anzelika, kes läks oma sõnul Tenerifele mõnusale puhkusele ja 21-aastane Eliina, kes ütles, et tema poleks osanud isegi aimata, et jõuab oma elus sellisesse hetke. Vaata nende kohta lähemalt!

„Armastus võidab alati“ produtsent Oliver Muraveiski sõnas, et üllatusi oli filmimisel muidugi, aga kui valida kindlad ja õiged inimesed, siis on teada, et „hakkab juhtuma“.

„Armastus võidab alati“ seab kahtluse alla tavapärased arusaamad armastusest, pannes omavahel vastamisi nii vallalised kui ka paarisuhtes osalejad, hoides nende suhte staatust hoolikalt saladuses. Kui mängus on 10 000 eurot, jäävad vaatajad mõtlema: kas armastus võidab või mureneb tugeva surve all?

Kes läks Tenerifele puhkama, kes läks armastust otsima, kes läks rahasummat endaga koju viima ja mis „hakkab juhtuma“? Seda saame jälgima hakata juba täna järgmise põlvkonna teleteenuses Go3.