Saame tuttavaks! Just nemad on uue tõsielusaate “Armastus võidab alati” osalejad

"Armastus võidab alati" osalejad — FOTO: Silver Siilak

Juba 22. juunil jõuab kõigi Go3 vaatajateni uhiuus tõsielusaade “Armastus võidab alati”. Eile toimus ka uhke esitluspidu, kus tutvustati esmakordselt kõiki osalejaid.

Öeldakse, et suhte kõige raskemaks proovikiviks on koos reisimine. See teooria pannakse suure auhinnafondiga proovile. See reality, mis toimub päikesepaistelisel ja idüllilisel Tenerife saarel, seab kahtluse alla tavapärased arusaamad armastusest, pannes omavahel vastamisi nii vallalised kui ka paarisuhtes osalejad, hoides nende suhte staatust hoolikalt saladuses. Kui mängus on 10 000 eurot, jäävad vaatajad mõtlema: kas armastus võidab või mureneb tugeva surve all?

Kolmapäeval, 14. juunil, toimus Biblioteqis eksklusiivne „Armastus võidab alati“ esitluspidu, kus näidati tõsielusaate esimest episoodi ja tutvustati kõiki osalisi.

32-aastane Mario

Ühe lapse isa Viljandimaalt. Mees tegeleb metsandusega ja nädalavahetustel töötab baaris turvamehena. Mario tuli saatesse kindla eesmärgiga napsata endale peaauhind 10 tuhat eurot, et see siis lapse heaks kulutada.

Mario
Mario — FOTO: Silver Siilak

31-aastane Kaupo

Mees pärit Tallinnast, kes kasvatab pisikest tütart ning rühmab mitmel kohal tööd teha. Suhteid on Kaupol olnud niipalju, et kahe käe sõrmedel kokku ei loe. Kõik olevat purunenud mehe püsimatuse pärast. Täna unistab Kaupo Eestist ära kolida.

Kaupo
Kaupo — FOTO: Silver Siilak

31-aastane Airi

Ühe lapse ema Lehtsest. Airi eelmine suhe purunes, sest tema hinnangul ei tasu suhet luua parima sõbraga. Auhinnaraha eest plaanib Airi koos lapsega reisima minna.

Airi
Airi — FOTO: Silver Siilak

33-aastane Anzelika

Tallinlanna, kes on kaks korda proovinud abieluõnne ning kahe lapse ema. Anzelika on kindel, et ega kaks kolmandata jää. Igapäevaselt töötab naine hambapolikliinikus administraatorina. Võiduraha eest plaanib Anzelika osta Honda Civicu.

Anžeelika
Anžeelika — FOTO: Silver Siilak

21-aastane Eliina

Räpinast pärit, aga Itaalias ja Londonis modellina tööd teinud neiu. Tema ideaalne mees ei tohi olla valelik ning peab olema ustav. Eliina soov on jagada võiduraha oma emaga, kellel polevat elus kõige paremini läinud.

Elina
Elina — FOTO: Silver Siilak

38-aastane Michael

Tallinnast pärit, aga hetkel Kanadas elav finantsnõustaja. Mees ütleb enda kohta nii: “Kui ma peeglisse vaatan, siis ma arvan, et mul ei peaks naist olema.”

Tõsisemaid suhteid on Michaelil eelnevalt olnud vaid üks. Lähitulevikus näeb mees end isa rollis, sest kriitiline aeg hakkab kätte jõudma ja päris pensioni eas on tema sõnul lapse koolipeole minek imelik. Osa auhinnarahast kavatseb Michael annetada MTÜ Eesti Loomapäästegrupile.

Michael Gregorious Bach
Michael Gregorious Bach — FOTO: Go3

“Armastus võidab alati” esilinastub Go3 televisioonis 22. juunil, lubades unustamatut suve täis armastust, põnevust ja põletavat küsimust: kas armastus võidab alati?

Kommentaarid puuduvad