Pissipuu, külm vesi ja pimedus: Marek Lindmaa elas Alaska reisi alguses uskumatutes tingimustes

Täna õhtul alustab TV3 eetris meeleolukas reisisaade “Aerutades Alaskale”, kus “TV3 uudiste” saatejuht Marek Lindmaa koos kaaslastega paneb end proovile ekstreemsel võistlusel. Milline oli aga meeste esimene öömaja enne reisi?

Esimeses saates näidatakse meeste öömaja, milleks on lahe rantšo keset loodust, aga puudub vesi ja elekter. Külmkapp töötab gaasi abil, vett peab peremees igapäev paaki lisama ning sooja vett peab ikka keetma pliidil. 

Mehed naljatlevad ka suurepärase hügieenilisuse üle, kuna WC on õues. Mille üle aga Rait Hutrov, Lindmaa paadikaaslane, kõige rohkem üllatust majatuuri tehes tundis, oli pissipuu.

“Kas kusagil on sihukest asja nähtud? Pissipuu! Piisipuu,” sõnas Rait ja näitas puu poole, millel seisis silt “Pee tree” ehk eestikeeles Pissipuu.

“Igakord ei pea tualetti minema eksole?” Rait näitas ka, kui suur see puu olevat eelmine aasta olnud ning kui suureks ta nüüd kasvanud on. “Näed, mis ta kuskil aastaga on visanud? Kümne aasta pärast, kui tulla on suurem, kui Eesti suurim tamm!”

Lisaks näitas Rait ka teised välistingimustes asetsevad tualetid ning muud “asutused” ära ning demonstreeris nende võimalusi.

Vaata videot ja näe oma silmaga vägev Pissipuu ära!

Vaata täna õhtul kell 21.00 saate “Aerutades Alaskale” esimest osa TV3-st!

Kommentaarid puuduvad