Marek Lindmaa paadikaaslane läbitud katsumusest: naersime niimoodi kõveras, et…

Marek Lindmaaga ühes paadis Yukoni jõel 1600 kilomeetrit aerutanud müügimees Rait Hutrovi sõnul aitas katsumuse läbida huumor. "Mingites väga segastes olukordades naersime niimoodi kõveras, et ei jõudnud isegi aeru üles tõsta," selgitab ta.

Rait räägib, et aerutamine aitab kõige paremini igapäevasest rutiinist välja tulla: "Kui oled müügimees, siis on päev läbi arvud, numbrid, head ja kurjad kliendid. Aerutamine on selleks kõige parem vaheldus üldse. Lähed jõe peale, siis seal saad rahu, heal juhul näed loomi, aerutad, möllad, see on kõige parem restart (taaskäivitus), mis üldse teha saab."

Raidu sõnul valmistasid Yukoni jõel läbitud aerutamismaratoni ajal suurimat raskust vähesed unetunnid: "Unega toime tulemine oli kõige suurem raskus. Kui saad öö jooksul kolm tundi magada, siis kui üles ärkad, on kahe tunni pärast uuesti metsik uni," selgitab ta.

Rait lisab, et katsumuse aitas ületada hea huumor: "Kõik toetasime üksteist. Nali tuleb iseenesest, kui oled koos heade inimestega. See aitabki sind edasi. Paadiski tegime Marekuga paari aasta naeru ette ära. Kui oled vait, siis tuleb uni peale. Mingites väga segastes olukordades naersime niimoodi kõveras, et ei jõudnud isegi aeru üles tõsta."

Vaata artikli päises olevast videost, kumb on tublim aerutaja: kas Marek või Rait!

Kommentaarid puuduvad