Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | TikTokis laineid lööv Anni Hallik: mu enda sõbrad küsisid, kas olen jooma hakanud

Desiree Mumm

"Mu enda sõbrad küsisid mu käest, kas olen jooma hakanud," ütles tiktokker ja jumestaja Anni Hallik, kes figureeris äsja ka TV3 uudiste loos, kus räägiti alkoholilembelistest tiktokkeritest. Ise ta aga siiski alkoholi ei tarbi.

"Tahan TikTokki tuua uut sisu, tahan sellele maastikule roosa hobusena tulla, kes näitab eesti naiste ilu," jagas Anni mõtteid Tallinn Fashion Weeki avaüritusel. Anni on nimelt elukutselt jumestaja, kes on mitmete filmide ja seriaalide juures näitlejaid särama pannud. Nüüd tahab naine oma oskusi ka TikTokis jagada.

"Kui aga rääkida sellest TikToki varjuküljest, siis mina pole tegelikult viis aastat üldse alkoholi joonud," sõnas naine. Anni teeb aga otseülekandeid üheskoos inimestega, kes rohkesti alkoholi tarbivad, kas ta ei karda, et sarnane maine jääb ka talle endale külge? "See ei ole uus asi, et eestlane joob, vaid me lihtsalt näitame seda nüüd TikTokis. Mul on lihtsalt hea meel, et mina seda ei tee," ütles Anni.

Kuna Anni on üha rohkem jälgijaid kogumas ka sotsiaalmeedias, oli ta seekordsele moeüritusele esmakordselt kutsutud sisuloojana. Siinkohal tuleb ära märkida, et naine tegi terve meie intervjuu aja ka otseülekannet TikTokis. Kuidas naine selleks valmistus ning millised riided selleks puhuks endale selga valinud? "Mul on Sheini kolmeeurone jänkuga pluus seljas, püksid maksid üheksa eurot, saapad ostis ema mulle kunagi kaltsukast. Kõige kallim asi, mis mul täna seljas on, ongi vist see roosa Zara jakk, kott on Humanast ja maksis üks euro," ütles naine ning tõestas, et stiilseks välimuseks ei peagi palju raha kulutama.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

TikTokis on hakanud levima aina rohkem õõvastavaid videoid, kus inimesed end kaamera ees purju joovad või hoopis muud häirivat sisu loovad. Sellised lood ei toimu mitte ainult välismaal, vaid ka meie kodumaal ning mitmed Eesti tiktokkerid on politseil pideva jälgimise all, vahendab "TV3 uudised".

Politseil on nii mõnigi eestlasest tiktokker pideva jälgimise all ning olukord on tõsine. "Meil on olnud olukordi, kus otse live'i pealt on ukse taga politsei inimesel. Näitena võib tuua näiteks selle, et on olnud lugusid, kus tehakse kodust laivi ja seal kodus on ka peretüli. See vaataja satub otse sinna peretüli keskele ja on vaja, et politsei sinna sekkub. On olnud ka erinevad liiklusrikkumisi, mida on TikToki jälgija tähelepannud ja politseid teavitanud," sõnab veebipolitseinik Elerin Tetsmann. 

Kuna tegemist on veebiplatvormiga, kus viibib ka rohkelt lapsi, soovitab kliiniline psühholoog Anna-Kaisa Oidermaa lastevanematel oma võsukestega rääkida ning selgitada neile, millised ohud säärastel platvormidel pesitsevad. "Mida peaks tegema on see, et ikkagi ju lastega arutama selle üle, mis sisu peale nad võivad seal sattuda. Kui minna veel samm tagasi, siis üldse tuleks mõelda, kui palju eriti väiksemad lapsed sotsiaalmeediat kasutavad ja kui palju nad tegelikult võiksid või peaksid seda kasutama, sest see võib olla see koht, kus laps jääb ilma nendest asjadest, mis ta päriselt elus peaks tegema."

Kommentaarid puuduvad