Reklaam sulgub sekundi pärast

Vana arm ei roosteta? Alles hiljuti vallalisust kinnitanud Sissi veetis aastavahetuse koos endise kallimaga

Sissi Nylia Benita
Sissi Nylia Benita — FOTO: Erakogu

Möödunud aasta lõpul külastas lauljatar Sissi Nylia Benita podcasti "Miks me oleme idioodid?", kus rääkis muuhulgas ka oma suhtestaatusest. Kuigi toona kinnitas ta, et on vallaline, siis nüüd paistab, et see nii enam ei ole.

Sissi avaldas, et pühendas oma tänavuse Eesti Laulu võistlusloo "Lighthouse" ühele endisele kallimale. “Sellel on minu jaoks kaks kihti: üks kiht on minu jaoks väga personaalne. Ma olin just siis lahku läinud suhtest ja sellest oli möödas pool aastat ja ma ei tahtnud endale üldse tunnistada, et ma endiselt siiralt ja sügavalt armastan seda inimest. Ma arvasin, et ma teen midagi valesti ja selle lauluga ma sain aru, et täiesti okei on hoida oma lubadust armastada kedagi elu lõpuni ja on okei edasi liikuda ja armastada teist inimest,” rääkis ta.

Lisaks ütles Sissi toona, et on vallaline. "See on ka sellepärast, sest ma olen aastatega täpselt aru saanud, mida ma ei taha. Mul on väga kaunid ja imelised suhted olnud imeliste inimestega. Mitte ükski suhe ei ole lahku läinud koledatel põhjustel, vaid lihtsalt mingid arusaamised, et elud justkui ei klapi, see suund kus me liigume,” rääkis lauljatar.

Sissi sõnas, et uude suhtesse ta tormata ei kavatse ja soovib esmalt iseendas selgusele jõuda, mida ta üldse tahab. “See mõte, et minu ellu tuleb praegu mõni mees või naine, on väga ebamugav minu jaoks. Justkui tahaks iseendaga praegu olla,” leidis Sissi.

Kuula podcasti!

Nüüd aga paistab, et tuuled on pöördunud ja asjaolud muutunud. Nimelt väisas Sissi R2 aastahiti galal käsikäes koos kallima Karl Kreevaldiga. Noored plaasid ka uue aasta koos vastu võtta.

Ühtlasi jagas lauljatar sotsiaalmeedias ühiseid pilte ja kirjutas juurde, et neil täitus koos üks aasta. "Olgu järgmine aasta sama maagiline ja sündmusterohke. Ei suuda ette kujutada paremat inimest, kellega koos sellel pöörasel, armastaval, intensiivsel, rahulikul ja imelisel teekonnal koos käia!"