Valus tõde! Ariana Grande raske ülestunnistus: vananemine võib olla nii ilus protsess

Ariana Grande
Ariana Grande — FOTO: 123rf

Ariana Grande on paljastanud, et on viimastel aastatel huuletäite- ja Botoxi süstidest pausi teinud.

Grande kommentaarid tulid Vogue’ile tehtud video ajal tema ilusaladustest, mille käigus ta rääkis avameelselt ja emotsionaalselt, kuidas tema suhe iluga on aja jooksul muutunud.

Laulja ja näitleja pole varem avaldanud, et nad on läbinud kosmeetilisi protseduure. Olles üles kasvanud tähelepanu keskpunktis ja seega juba noorest east peale oma välimust avalikkuse kontrolli all hoidnud, ütles ta: “On tõesti raske teada, mida tasub kuulata ja mida mitte.”

Nüüd 30-aastane Grande selgitas video jaoks meiki tehes, et oli sageli kaunistanud oma ilu suuremate juuste või paksema silmapliiatsiga, et end millegi taha peita, kuid vanemaks saades ei taha ta seda enam teha.

Samamoodi, jätkas ta, et kasutas samamoodi kosmeetilisi protseduure. “Aastate jooksul oli mul palju huuletäiteid ja Botox. Lõpetasin 2018. aastal, sest tundsin end nii… seda oli liiga palju, ” ütles ta. “Pikka aega oli ilu minu jaoks peidus ja nüüd tunnen, et võib-olla ei ole see nii.”

“Ma tahan näha oma väljateenitud nutu- ja naeratusjooni,” jätkas ta. “Loodan, et mu naeratusjooned lähevad aina sügavamaks ja naeran aina rohkem. Vananemine võib olla nii ilus protsess.”

Loe täispikka artiklit SIIT!

Kommentaarid puuduvad