Reklaam sulgub sekundi pärast

Vaiko Eplik meenutas keerulist perioodi: magasin pidevalt raadiojaama diivanil

Star FM hommikuprogrammis käisid külas Priit Võigemast ja Vaiko Eplik, kes rääkisid eesootavast jõulutuurist koos lauljanna Liisi Koiksoniga ning oma vabakutselise karjäärist.

Vaiko Eplik on edukas vabakutseline muusik ja Priit Võigemast on juba pikemat aega vabakutseline näitleja, kes teeb tööd erinevates teatrites. 

Vaiko tõdes, et talle meeldib olla vabakutseline. Laulja meenutas, et töötas kunagi raadiosaatejuhina ja neid aega peab ta päris keeruliseks perioodiks oma elus.

"Ainuke põhjus, miks ma läksin raadiosse tööle oli, et mul oleks võimalik näidata pangas, et mul on pidev stabiilne sissetulek," tunnistas laulja.

Vaiko sõnul on tal sellest ajast ka väga ilusaid mälestusi, kuid peab raadiotööd füüsilist ja psüühilist tervist kahjustavaks tööks.

"Ma pidevalt magasin raadiojaama diivanil, olles jõudnud pool kolm Tartust mängult ja minnes paari tunni pärast raadioeetrisse ilmateadet lugema," rääkis ta.

Priidu sõnul läheb tal vabakutselise elu samuti väga hästi. "Ma niisama ei passi, tööd on. Kohati võib-olla isegi liiga palju, aga see on hea," rääkis Priit.

Kuigi Priidule meeldib olla iseenda peremees, siis kollektiivne ühtsustunne on see, mida ta vahepeal igatseb. "Eriti just jõulude ajal, kui on tore inimestega koos olla," tõdes mees.

Vaiko ja Priidu jõulutuuri plaanidest saad lähemalt kuulata Star FM hommikuprogrammi järelkuulamisest.

Kommentaarid puuduvad