Reklaam sulgub sekundi pärast

Uus “Vallaline kaunitar”? Endine Paljas Porgand kurdab: miks mind kohtingule ei kutsuta?

Cassia Shakti Šamotailo on lasknud oma rindasid kohendada
Cassia Shakti Šamotailo on lasknud oma rindasid kohendada — FOTO: Krõõt Tarkmeel / Delfi Meedia

Sisulooja Cassia Shakti Šamotailo (endise nimega Merilin Taimre ja Paljas Porgand) arutleb sotsiaalmeedias, miks ei soovi mehed teda kohtingule kutsuda. "Olen saanud pigem arvamusavaldusi, et mul postkast on raudselt mehi täis ja ometi pole nii," nendib ta.

Aasta alguses sisuloojast ja endisest raadio MyHits saatejuhist Roomet Poomist lahku läinud Cassia võttis suhete teemal sõna oma Instagrami kontol. "Miks mind kohtingule ei kutsuta? Olen viimasel ajal hakanud endale seda küsimust esitama. Minu jaoks pole küsimus, kas ma pole piisavalt hea, sest ma tean, et olen."

"Olen saanud pigem arvamusavaldusi, et mul postkast on raudselt mehi täis ja ometi pole nii. Pole mind ka väljas käies kordagi approachitud (lähenetud), välja arvatud välismaal. Kas mehi hirmutab mu tuntus või mis see huvitav on? Olen palju lugenud ka paradoksist, et ilusaid ja enesekindlaid naisi ei approachita (läheneta) juba eos, sest mehed kardavad rejectionit (keeldumist), kuna arvavad, et neid approachitakse (lähenetakse) pidevalt ju niikuinii," kirjutas Cassia Instagrami postitatud pildi juurde.

Ta lisas: "Ja nii ongi lugu hoopis vastupidine. Ja see küsimus ei tule kohast, kas ma oleks seepärast kurb või tahaks deitida! Naudin praegu täiega aega iseendale ja üksiolemist. Ja eks mu süda oli ikka pikalt reserveeritud ka."

Cassia ja Roomet tegid aasta alguses avaliku pöördumise ühismeedias ning teatasid, et on lahku läinud. Mõne nädala pärast läksid aga Cassia ja Roomet koos puhkusereisile Leetu. Reisist ühismeediasse tehtud postitused tekitasid jälgijates palju küsimusi. Nii mõnedki uurisid, mis täpsemalt paari vahel toimub ning kas nad on jälle koos.

“Ummikuprogramm” podcastis otsustasid Cassia ja Roomet lõpuks ära selgitada, mis põhjusel nad lahku läksid ning milline on nende omavaheline suhtlus. “Ma pean hetkel tegelema asjadega, millega vallalised mehed tegelevad. See ongi probleem, et ma oleksin vallalisena pidanud ära tegelema nende asjadega ja siis oleks hea olnud suhtesse minna,” rääkis Roomet, viidates vajadusele keskenduda karjäärile.

Mõlemad tunnistasid, et vaatamata  tehtud otsusele, on neil omavahel müstiliselt hea klapp ning nad on justkui teineteise jaoks loodud. Loe täpsemalt siit!