Endine Paljas Porgand avaldas kaaslasest lahkumineku põhjuse: oleme kaks aastat selle teemaga tegelenud

Cassia Shakti ja Roomet Poom
Cassia Shakti ja Roomet Poom — FOTO: Ilmar Saabas/ Delfi Meedia

Cassia Shakti (tuntud ka kui endine blogija Paljad Porgand) ja Roomet Poom rääkisid videopodcastis “Ummikuprogramm” avameelselt, miks nad otsustasid lahku minna.

Cassia ja Roomet tegid aasta alguses avaliku pöördumise ühismeedias ning teatasid, et nad läksid lahku. 

Mõne nädala pärast läksid aga Cassia ja Roomet koos puhkusereisile Leetu. Reisist ühismeediasse tehtud postitused tekitasid jälgijates palju küsimusi.

Nii mõnedki uurisid, et mis täpsemalt paari vahel toimub ning kas nad on jälle koos.

“Ummikuprogramm” podcastis otsustasid Cassia ja Roomet lõpuks ära selgitada, mis põhjusel nad lahku läksid ning milline suhtlus on neil omavahel praegu. 

“Ma üldse ei taha väga oma eraelu jagada, samas podcast on täpselt see koht, kus inimesed saavad sind rohkelt sügavamalt tundma,” tõdes Roomet, miks ta otsustas nendest teemadest avalikult siiski rääkida. 

Juba videpodcasti alguses võis näha, et endine paar saab omavahel väga soojalt läbi ning pole teineteisest kaugenenud. 

“Minu üks suuri puudujääke on selline tugev finantstaust ja ma tunnen, et minu karjäär ei ole hetkel seal, kus ta peaks olema. See kõlab jube nõmedalt ma tean, aga mehed ongi teistmoodi üles ehitatud ja sinna pole midagi teha,” rääkis Roomet. “Sama suur tahe, kui naistel on lapsi saada, siis mehed tahavad oma perele pakkuda midagi ja kaitsta neid. See ongi evolutsiooniliselt nende eesmärk.”

Naised vajavad elus turvatunnet, samal ajal, kui mehed vajavad võimalust seda pakkuda, rääkis paar. 

Roometi sõnul ei ole see seotud enesekindlusega, sest ta on endaga heas kohas, kuid ta lihtsalt tunneb, et ta pidi võtma hetkel oma karjääri fookusesse. 

“Ma pean hetkel tegelema asjadega, millega vallalised mehed tegelevad. See ongi probleem, et ma oleksin vallalisena pidanud ära tegelema nende asjadega ja siis oleks hea olnud suhtesse minna,” rääkis Roomet.

Mõlemad tunnistasid ka, et vaatamata eelmise aasta lõpus tehtud otsusele, on neil omavahel müstiliselt hea klapp ning nad on kui teineteise jaoks loodud. 

Cassia sõnul on nad viimased kaks aastat suhtes olles selle teemaga tegelenud ja proovinud jõuda lahenduseni. Lõpuks tundis paar siiski, et ainus võimalus, kuidas Roomet oma eesmärgi saavutaks, on siis, kui nad lähevad lahku. 

“Mehed vajavad motivatsiooni. Ja võiks öelda, et mina ja tulevane pere oleme talle motivaatoriks, aga kuna mina olin talle juba turvaliselt kõrval olemas, siis seda motivatsiooni tal ei tekkinud,” selgitas naine. “Meestel tekib motivatsioon siis, kui neil on ebamugav. Mugav oleks püsida selles suhtes, aga ma tean, et me ei areneks sealt kuhugi.”

Tervet episoodi saab kuulata siit: 

Kommentaarid puuduvad