Üllatav! Näitleja Anne Hathaway avaldas, et talle ei meeldi, kui inimesed teda Anne’iks kutsuvad

Anne Hathaway
Anne Hathaway. Foto: Scanpix

Näitleja Anne Hathaway avaldas, et ta vihkab seda, kui inimesed teda Anne’iks kutsuvad, mis on pehmelt öeldes veidi segadusttekitav.

40-aastane Hollywoodi staar avas oma põhjendused The Tonight Show’s. Intervjuu ajal avaldas ta et eelistaks, kui inimesed kutsuksid teda “ükskõik kuidas, aga mitte Anne’ks”.

“Kutsuge mind Annie’ks. Kõik, kutsuge mind Annie’ks, palun,” ütles ta. Näitlejatar küsis: “Kas me võime korraks minu nimest rääkida?” Ta selgitas, et kuigi Anne on tema tõeline eesnimi, on see tegelikult pigem lavanimi.

Näitlejatar võttis selle nime, kui ta selle 14-aastaselt näitlemisega alustas. “Ja ma mõtlesin: noh, see peaks olema minu nimi. Minu nimi on Anne Hathaway.”

“See tundus õige valik, aga mulle ei tulnud kunagi pähe, et kogu ülejäänud elu hakkavad inimesed mind Anne’iks kutsuma,” rääkis Hathaway. 

Mis puutub sellesse, kuidas Hathaway eelistab, et teda kutsutakse, siis ei ole ta eriti nõudlik, muidugi seni, kuni see ei ole Anne, selgitades, et inimesed kutsuvad teda Annie’ks, Miss H-ks või Hathiks. Ta rääkis saatejuht Jimmy Fallonile, et väljaspool tööd kutsub teda sünninime “Annie” järgi ainult tema ema. 

Allikas: ladbible.com. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad