Tõeline superkangelane! Prints Harry kehastus Ämblikmeheks, et edastada jõulutervitus hukkunud Briti sõdurite lastele

Prints Harry
Prints Harry. Foto: 123rf.com

Prints Harry salvestas Ämblikmehe kostüümi riietatuna erilise jõuluvideo heategevusorganisatsioonile, mis abistab hukkunud Briti sõdurite lapsi.

Prints salvestas Ämblikmehe kostüümi riietatuna heategevusorganisatsiooni Scotty’s Little Soldiers jaoks sõnumi, milles soovis lastele häid jõule. Videot näidati üle 100 lapsele, kelle vanem on hukkunud Briti relvajõududes teeninuna.

Ämblikmehe kostüümi maskeerituna, paljastamata oma nägu ja identiteeti, ilmus prints Harry lõbusasse, kuid südantsoojendavasse videosse ning sõnas: “Hei, Scotty väikesed sõdurid. Tere tulemast jõulupeole.”

Seejärel andis prints Harry lastele ülesande päästa jõulud ning alistada kurikaelad, kes on varastanud jõuluvanalt kingitused. Lapsed täitsid väljakutsed kangelaste ja kaabakate teemalise peo ajal.

“Ma loodan, et olete enne tänast põnevat päeva veidi puhanud. Ma kuulsin Sharky-lt ja George-ilt, et on viis kaabakat, keda te, poisid, peate takistama jõulude hävitamisel. Kasutage meeskonnatööd, mõistust ja jõudu, et seda teha. Leidke nad üles ja ärge laske neil jõule ära rikkuda,” lisas Harry.

Allikas: dailymail.co.uk. Loe täpsemalt ja vaata meeleolukat videot siit!

Kommentaarid puuduvad