Reklaam sulgub sekundi pärast

Tanja Mihhailova-Saar meenutab Playboy kaanel poseerimist: see oli kõik nii imelikult vale

Tanja meenutas Playboy kaanel poseerimist
Tanja meenutas Playboy kaanel poseerimist — FOTO: TV3/Playboy

"Ringvaate" saates andis intervjuu Tanja Mihhailova-Saar, kes luges läbi Pamela Andersoni elulooraamatu “Armastusega, Pamela“. Muuhulgas meenutas Tanja ka kunagist aega, kui ta ise Eesti Playboy kaanel poseeris.

Tanja rääkis saates, kuidas Pamela Andersonile mõeldes tuleb talle esmalt meelde "Rannavalve” teleseriaal ja ikooniline punane trikoo. Tanja sõnul on Pamela näol tegemist lihtsa tüdrukuga, kellele elusaatus just eriti kerge pole olnud.

“Ta rääkis päris huvitavalt rääkis sellest Playboy-ajast, aga sellest oleks tahtnud kindlasti rohkem teada,“ nentis laulja.

Tanja on ka ise Eesti Playboy kaanel poseerinud 2007. aasta detsembris. “See on meil ühine küll,” naeris Tanja. “Ega mina üldse ei häbene, aga ma ei ole nagu nii “ülenisti” ka seal Playboys,” vihjas Tanja sellele, et kaanefotol olid strateegilised kohad kaetud. 

“Mina ikkagi pablasin. Meil oli kaks pildistamist. Esimesel oli palju inimesi ja see oli kõik nii imelikult vale. Õnneks tegijad ka vaatasid, et see üldse ei ole see fiiling ja teine pildistamine oli märksa rahvavaesem. Üks fotograaf ja üks mina. Seda oli kindlasti palju lihtsam teha,” meenutas Tanja pildistamise kogemust. 

Tanja Mihhailova kunagisel Playboy kaanel
Tanja Mihhailova kunagisel Playboy kaanel — FOTO: Playboy

Kommentaarid puuduvad