Suva see papi! Kus on koer? Schwarzeneggeri lapselaps käib jõumehel külas peamiselt loomi vaatamas

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger — FOTO: 2023 Getty Images/Scanpix

Arnold Schwarzenegger armastab loomi ning on aastakümneid pidanud oma kodus sigu, hobuseid, koeri ja muid asukaid. Intervjuus Arnoldiga rääkis jõumees, kuidas tema lapselaps käib tema juures pigem loomi vaatamas kui vanaisal külas.

Kui rääkida Arnold Schwarzeneggeri lastelastest ja tema armastusest loomade vastu, siis selgub, et käbi ei kuku kännust kaugele.

Schwarzenegger, kes on tütre Katherine Schwarzeneggeri ja näitleja Chris Pratti kahe lapse, Lyla ja Eloise’i vanaisa, ütles, et kolmeaastane Lyla on eriti kiindunud tema paljudesse lemmikloomadesse, kelle hulka kuuluvad koer, kääbushobune, eesel ja siga.

Kui Lyla talle külla tuleb, ütles California endine kuberner laupäeval avaldatud intervjuus People'ile, et "Esimene asi, mida Lyla külla tulles ütleb, on: " Kus on Cherry?", kes on minu väike koer. Ma ütlen: "Cherry ootab sind."

Ta rääkis ka, millest Lyla ja tema ema räägivad, paljastades, et tema lapselaps kutsub teda "Opa", mis on saksakeelne sõna vanaisa kohta.

"Emme, kas me saame minna Opat vaatama, Cherryt vaatama?"

"Muidugi, me lähme homme."

"Nii et nad tulevad kohale: "Cherry, Cherry, Cherry"," ütles Schwarzenegger väljaandele, lisades, et Lyla haarab siis kohe koerakese ka sülle.

Lyla rõõmuks on filmitähel lisaks Cherryle veel terve tall lemmikloomi, sealhulgas siga nimega Schnelly, kääbushobune nimega Whiskey ja kääbuseesel nimega Lulu.

"Siis ma toon sea välja ja talle meeldib siga ja ta toidab siga," kirjeldas Schwarzenegger. "Siis ma ütlen:" Kas sa tahad kaasa tulla? Lähme talli ja vaatame hobuseid. Olgu, siis võta mu käest" ja siis kõnnime, läheme talli ja külastame hobuseid."

Vaata filme Arnold Schwarzeneggeriga Go3-st!

Kommentaarid puuduvad