Reklaam sulgub sekundi pärast

Strippar Marco ja tort! Taavi Libe tähistab uut eluaastat: surm on lähemal kui sünd

Taavi Libe
Taavi Libe — FOTO: TV3

Täna tähistab oma 34. sünnipäeva saatejuht ja raadiohääl Taavi Libe, kes sai tähtsa päeva puhul eriti omapärase üllatuse osaliseks. Nimelt tellis tema abikaasa Katariina Libe talle õnnitluse ei kelleltki teiselt kui strippar Marcolt!

Taavile pühendatud videos kombineerib strippar Marco oma parimaid erootilisi etteasteid ning edastab ka palavad õnnesoovid abikaasa Katariinalt. "See video oli lahe," muheleb Taavi.

Rääkides aga sünnipäeva tähistamisest, tunnistab saatejuht, et erilisi plaane tal tehtud ei ole. "Lastele tellisin tordi, aga muidu väga ei viitsi, kui aus olla," ütleb Taavi. 

Ka oma uue vanuse, 34 osas ei ole ta kõige entusiastlikum. "Surm on lähemal kui sünd," naljatleb ta.

Hetkel on Taavi aktiivselt hõivatud nii raadiotöö kui ka "Märgatud Eestis" saatega. Küll aga avaldas ta meile ka saladuskatte all, et õige pea on tema sulest oodata täiesti uut projekti. Nimelt alustab juba järgmisel nädalal tema uhiuus podcast "Miks me oleme idioodid?" ning ta ei juhi seda üksi. Kust aga selline nimi? "Jätaksin hetkel veel sisu saladuseks, aga oodata on huumorit, veidi idiootsust ja väga huvitavaid külalisi. Tõepoolest, mul on ka kaassaatejuht, keda avalikkus veel niimoodi ei tea, aga peale seda ehk kindlasti," muheleb ta. "Miks me oleme idioodid?" avaepisood peaks ilmuma 4. aprillil.

Vaata meeleolukat sünnipäevaõnnitlust videost!