Stilist Jana Hallas meenutab karjääri algusaastaid: publik oli minu kostüümidest šokeeritud

— FOTO: kuvatõmmis videost

Eesti stilist Jana Hallas meenutas karjääri algusaastaid, kui ta šokeeris publikut julgete kostüümidega, mida artistid lavalaudadel kandsid.

Jana teeb stilistikat paljudele Eesti artistidele ja avaliku elu tegelastele. Lisaks on ta aidanud kujundada Eesti eurolauljate imagot ning riietust. 

Stilist märkis, et tänasel päeval on nii artistid kui ka inimesed tänavapildis stiili poolest julgemaks läinud ning seda on rõõm vaadata. 

“Kui ma alustasin, siis see (stilistika – toim) oli üldsusele, publikule väga võõras, sest enne mind stilisti kui sellist (muusikutel -toim) ei olnudki. Ma hakkasin tegema pisut teistmoodi ja tegin kohe suhteliselt julged kostüümid. Need olid väga šokeerivad,” meenutas Jana karjääri algusaastaid. 

Jana soovitus kõikidel artistidel on jääda alati iseendaks ning mitte lasta oma stilistidel ennast vastu tahtmist riietada. “Artistid peaksid end tundma oma kostüümis iseendana,” ütles naine. 

Lisaks stilistikale tegeleb Jana laulutekstide kirjutamisega. Ta on kirjutanud Eurovisiooni lauluvõistluse võistluslaulude “Once in a Lifetime” (esitaja Eda-Ines Etti), “Runaway” (esitaja Sahlene) ja “Through My Window” (esitaja Sandra Oxenryd) sõnad. Samuti on ta kirjutanud laulusõnu ansamblitele 2 Quick Start, Best B4 ja Vice Presidents.

Vaata lähemalt videointervjuust, kust saab Jana inspiratsiooni laulutekstide kirjutamiseks: 

Kommentaarid puuduvad