Reklaam sulgub sekundi pärast

Sissi Nylia Benita kinnitab suhtestaatust: olen aastatega täpselt aru saanud, mida ma ei taha

Sissi
Foto: Sissi/Instagram

Sissi Nylia Benita on üks tänavusi Eesti Laulu poolfinaliste, kelle lugu kannab nime “Lighthouse” ja on pühendatud tema endisele kallimale. Podcastis “Miks me oleme idioodid?” rääkis lauljatar, millist sõnumit see lugu kannab ja milline on tema suhtestaatus täna.

Miks kannab Sissi lugu “Lighthouse” just sellist nime? “Sellel on minu jaoks kaks kihti: üks kiht on minu jaoks väga personaalne. Ma olin just siis lahku läinud suhtest ja sellest oli möödas pool aastat ja ma ei tahtnud endale üldse tunnistada, et ma endiselt siiralt ja sügavalt armastan seda inimest. Ma arvasin, et ma teen midagi valesti ja selle lauluga ma sain aru, et täiesti okei on hoida oma lubadust armastada kedagi elu lõpuni ja on okei edasi liikuda ja armastada teist inimest,” avaldab ta, et pühendas oma loo endisele kallimale.

“Armastus ei oma piire ja selle lauluga ma sain lahti sellest piinlikkusest, et ma tunnen oma tundeid. Ma pidin väga reaalsusele otsa vaatama. Teine kiht on tunnete tundmine – kui palju piinlikkust meil on oma emotsioonide üle. Ma alustasin teekonda, et hakata aktsepteerima seda, kes ma olen,” kirjeldab Sissi.

Milline on Sissi suhtestaatus aga täna? "Ma olen praegu vallaline ja see on ka sellepärast, sest ma olen aastatega täpselt aru saanud, mida ma ei taha. Mul on väga kaunid ja imelised suhted olnud imeliste inimestega. Mitte ükski suhe ei ole lahku läinud koledatel põhjustel, vaid lihtsalt mingid arusaamised, et elud justkui ei klapi, see suund kus me liigume," avaldab ta.

Uue suhtesse lauljatar veel ei torma ja soovib esmalt iseendas selgusele jõuda, mida ta üldse tahab. "See mõte, et minu ellu tuleb praegu mõni mees või naine, on väga ebamugav minu jaoks. Justkui tahaks iseendaga praegu olla," leiab Sissi.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!