Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves puhkes keset tänavat nutma: ma tunnen end läbikukkunud emana!

Silvia Ilves unistab osalemisest populaarses telesaates!
Silvia Ilves unistab osalemisest populaarses telesaates! — FOTO: TV3

Tuntud tšellist ja nelja lapse ema Silvia Ilves jagas oma Instagrami kontol, kuidas erinevad olmeprobleemid ja nendega toimetulek on tekitanud temas läbikukkunud tunde.

Esimene suur probleem tuli ilmsiks katkise pesumasina näol, millega Silvia kimpus oli. Nimelt võib tekstist väljalugeda, et Silvia elukaaslane Marcel Johannes Kits vahetas ise pesumasina kummitihendi paar kuud tagasi ära, et raha kokku hoida ja nüüd on see taaskord katki läinud.

"Marcel, lenda Brüsselist korra siia appi! Nali. Loomulikult on see mure tühine siin sinu konkursi kõrval, sest olen masina plärisemisest sulle kurtnud juba kaks nädalat ja lausa kohatu on mul loota mehe abikäele koduses elus," heietab Silvia oma Instagrami lugudes.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Järgnevates lugudes on näha, kuidas Silvia kõnnib jopekapuuts peas kell pool kaheksa hommikul poodi piima ostma, sest lapsed olid selle ära joonud. "Pudru peale on vaja. Midagi pole teha, pean ruttu ära käima, kell jookseb ja pesumasin ajas mind küll nii rivist välja," räägib Silvia emotsionaalselt.

"Mis ma edasi teen? Kas mul on aega, et mingi pesumasina ekspert kutsuda? Piinlik oleks laste isadelt ka paluda abi, sest mul on ju mees olemas," arutleb ta.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Seepeale puhkeb Silvia aga sootuks nutma. "Ma ei taha kurta, aga vahel ma tunnen ennast lihtsalt läbikukkunud emana. Emana ja armastajana," pisardab ta.

5 minutit hiljem aga on ta ennast juba kogunud ja teatab reipalt, et nutta ei saa, sest lapsed peavad siiski kooli jõudma ja lasteaeda saama. "Muidu ma ei saa oma kooliasju tehtud," tõdeb ta.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Oma lugude jätkuks pidas Silvia vajalikuks selgitada, miks ta ikkagi jättis oma lapsed üksi koju, et minna poodi piima ostma. "Minu kõige väiksema lapse isa võiks nüüd taas teha kõne lastekaitsesse ja öelda, et näe, Silvia jätab oma 3-aastase lapse koos oma vendadega koju. Ma oleks võinud hoopis Woltiga ruttu piima tellida või äratada lapsed üles," arutleb ta. "Tegelikult tahaks lastega koju jääda, aga siis ei saaks tööasjad tehtud. Tuleb nad ärasokutada lasteaeda."

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Näita 8 kommentaari

Et sellised ongi elamise raskused?

Vasta

No peaasi, et oma hala salvestamine meelest ei lähe, saab jälle tähelepanu. Aga õige järeldus, vaevalt, et ükski laps sellise iga hinna eest tähelepanu otsiva ja uhhuutava ema üle uhke on. Olekski juba aeg oma lastele keskenduda ja mitte iga hinna eest meediasse ronida.

Vasta

Nii kuulus ja mees Brüsselis. Töömehed kutsuda ja lapsehoidja palgata. Mitte siin palju raskemad olukorras in ees valada. Aga võib olla on arstist abi. Tänaval nutma

Vasta

Ärge parastage…..et teid ei parastataks…

Vasta

Eks sa üks andekas muusik, kuid äpardunud ema ja elukaaslane oled

Vasta

Peaks olema häbi,et selliseid artikleid ajakirjanik kirjutab.Mida teevad need emad,kellel on vaja 6 last kooli saata?Ja polegi raha,et piima osta,hea kui vesi olemas!Pesumasinat ka ei ole,peseb käsitsi nii nagu vanasti.Tagatipuks pole ka meest,kes Brüsselis.Arusaamatusell

Vasta

Äkki hakkaks päris ajakirjandust tegema, mitte ümber jutustama sotsiaalmeediakontodelt pärit lugusid, mida igaüks ise võib leida??

Vasta

OH-seda hädaldamist,häbi kuulata,häbi isegi lugeda,tõmbasid Eestist minema tanavamuusikuks,kas siis ei tulnud meelde lapsed.Vooglaiu niinimetatud miitingutel olid tänaval mängimas,kus lapsed.Kas kaabud toetasid rahaliselt .HÄBI.HÄBI.

Vasta