Silvia Ilves kaalus kunstrindade panemist: siis kaoks lapsesaamise soov ära

Silvia Ilves
Foto: Erakogu

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas tšellist ja nelja poisi ema Silvia Ilves, kes tunnistas, et kaalub tulevikus veel viiendagi lapse saamist. Küll aga võiks see tema unistustes olla siis juba tüdruk.

Silvia tunnistas podcastis, et tema elu on nelja poisi kasvatamise ja muusikaga tegelemise kõrvalt parajalt kaootiline ning isegi tema sõbrad ja isa imestavad, kuidas ta sellega toime tuleb. “Mul on see loll lootus, et see kaos kunagi ka kord otsa saab. Sellepärast ma olengi siin ja mõtlen, et võib-olla 10 aasta pärast ühe tütre ma võtan, kui on kõik see musketäride kasvatamine ühel pool. See on ikka paras tegu,” naerab ta.

Saatejuhid uurisid Silvia käest, kas ta oleks tõesti nõus saama ka viienda lapse ja tegema selle tralli uuesti läbi. “Aga see pole enam see trall ju. Selleks ajaks on mu elu paigas. Ja kui ei ole… Me ei saa ette elu planeerida,” mõtiskleb tšellist.

Silvia tunnistab, et on kaalunud isegi rinnaoperatsiooni. “Mõtlesin, et panen endale kunsttissid ette, siis see tähendab, et ma ei imeta. Ma ei ole selline naine, kes imetab kunsttissidega. See võtaks selle lapsesaamise soovi võib-olla ära,” räägib ta.

Samal ajal on ta teadlik, et tema elukaaslane Marcel tahab kindlasti kunagi ka oma lapsi saada. “Siis ma pean mõtlema, et kas ma oleksin valmis, sest ta on kindlasti väga traditsiooniline ja perekeskne,” sõnab Silvia.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad