Reklaam sulgub sekundi pärast

Püha müristus! NOËP avaldas summa, mis tal kulub jõulukinkide peale

Eile toimus "Alo" kolmanda hooaja esilinastus, kus oli kohal ka seriaalis kaasategev muusik NOËP ehk Andres Kõpper. Uurisime, mismoodi ta ise seda kogemust meenutab ja detsembri alguse puhul paljastasime, kui palju raha kulutab ta jõulukingituste peale.

Uurides Kõpperi käest, kuidas ta ikkagi "Alo" seriaali näitlema sattus, jääb mees esialgu salapäraseks. "Vot seda ma ei teagi, kas ma seal seriaalis olen... Ma olen Franzu poolt palgatud esindusisik siin üritusel, et "Alo" esitlus näeks välja esinduslik ja lahe," ütleb ta.

Reporter surub edasi ja uurib, kuidas Kõpperile seriaalis mängida meeldis. "Suurepärane. Unustamatu kogemus! Kõik need minutid, mis ma seal võtteplatsil veetsin, ma nautisin täiest hingest. Tiim on väga lahe!"

Tänasega sai alguse ka detsembri- ehk jõulukuu. Kuidas NOËP jõule tähistab? "Ma üldiselt ikka naudin jõule. Kui on huvitava vimkaga jõulumuusika, siis seda võib ka kuulata. Nagu ikka inimesed teevad, naudin lund ja loodan, et see kohe ära ei sula," paljastab Kõpper ja lisab, et mõtiskleb ka jõulalbumi teha.

Küsides, kas Kõpper eelistab kingitusi teha või saada, vastab mees, et loomulikult saada. "Andmisrõõm, see on väljamõeldud!" 

Kõpperi vingeim jõulukingitus läbi aegade on Lego - vahet pole, milline komplekt, aga peamine, et oleks Lego. Muuhulgas ei salga ta, et kingituste peale ta väga palju raha ei kuluta. "Võib-olla paarkümmend tuhat, aga see on selline märkamatu kulu."

Vaata intervjuust veel, mida paneb (või just ei pane) NOËP enda jõululauale!

Kommentaarid puuduvad