Piraadikapten Sparrow ei naasegi? Väidetavalt ei astu Johnny Depp üles uues “Kariibi mere piraatide” filmis

Johnny Depp
Johnny Depp. Foto: Scanpix

Johnny Depp ei naase “Kariibi mere piraatide” filmisarja, hoolimata sellest, et väidetavalt on tema nime nähtud ülipopulaarse filmisarja uue filmiga seonduvates dokumentides.

Kuulujutud Deppi naasmise kohta ikoonilisse filmirolli hakkasid liikuma kolmapäeval pärast seda, kui raportis väideti, et ta kordab oma rolli kapten Jack Sparrow-na, hoolimata sellest, et Disney Deppi 2018. aastal frantsiisist välja jättis. Siiski kinnitasid allikad DailyMail-ile, et tegemist on valeinfoga

59-aastane Depp astus viimati piraadikapten Sparrow rollis üles 2017. aasta filmis “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”. Peale seda otsustasid produtsendid, et tahavad tuua ülipopulaarsesse filmiseeriasse “uut energiat”.

Üks siseringi liige oli The Sunile väitnud, et valmimas on frantsiisi kuues film, mille pealkrii on “A Day At the Sea”, väites: “Johnny-l on kavas naasta kapten Jack Sparrow rolli ja filmivõtteid on kavas alustada veebruari alguses ülisalajases kohas Ühendkuningriigis.”

Vahepeal väitis siseringi liige veel: “Kõik on alles algusjärgus ja projektiga, mille nimi on “A Day At The Sea”, ei ole veel seotud ühtegi režissööri.”

2018. aastal väitis Disney, et Deppi ei paluta legendaarsesse filmirolli tagasi. Disney hinnangul tahavad nad armastatud filmidesse tuua “uut energiat”.

Uute ideede hulka, mis puhuksid frantsiisile elu sisse, kuulus ka mõte, et “Kariibi mere piraatide” peaosatäitja võiks olla naissoost.

Allikas: dailymail.co.uk. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad