Reklaam sulgub sekundi pärast

Peeter Võsa meenutab kirevaid aegu: mu elu päästis koletu isendi käest ainult kaameramehe kohalolek

''Mis siin toimub?'' podcast
''Mis siin toimub?'' podcast

Sellel nädalal jõudis kuulajateni juutuuber Andrei Zevakini ja tema parima sõbra Robin Valtingu podcasti “Mis siin toimub?” uus episood, kus noormeeste külaliseks oli ei keegi muu, kui legendaarne Peeter Võsa, kes muu hulgas meenutas vürtsikamaid hetki Politseikroonika aegadest.

Peeter Võsa rääkis juutuuberitele ohtlikust situatsioonist, kui ta käis politseiga kaasas lugusid tegemas. ''Avalikult ma seda lugu rääkinud ei ole, aga kogu sündmus toimus Tartu maanteel, kus jälle mu terav nina ütles, et Peeter, pea kinni selle parmude seltskonna juures, siin üks naine nutab sellise näoga, et midagi tõsist on lahti,'' meenutas Võsa.

Nad pidasid auto kinni ja läksid asja uurima. ''Politsei tuli samuti sinna. Mu sisetunne ütles, et seal on midagi ja proovisin nendest purjus inimestest aru saada. Lõpuks kogu see seltskond aitas ja juhatas kõrvalmajja, kus koletu intsident olevat aset leidnud. Räägiti hirmsast suurest mehest, kes vägistas majas nii mehi kui ka naisi. Tahtsin teada, kus see mees siis on ja üks pisike kutt juhatas mind siis selle koletu isendini,'' rääkis Peeter Võsa.

Kui uks jalaga lahti löödi, seises Peeter Võsa ees 2.10 cm pikk ja paljas mees. ''Ta seisis seal ukse juures. Minu elu päästis sellel hetkel operaator, kes filmis ja lamp põles, ehk see mees lihtsalt ei näinud, kes seal oli,'' meenutas ta kirevat seika.

Kuula kogu podcasti “Mis siin toimub?” ja vestlust Peeter Võsaga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad