Parim isa maailmas? Mart Helme sai oma lastelt isadepäevaks eriti omapärase kingi

Mart Helme sai lastelt eriti omapärase kingi
Mart Helme sai lastelt eriti omapärase kingi — FOTO: Jaanus Lensment/Delfi/Erakogu

Eilse isadepäeva puhul postitas riigikogu ja erakond EKRE liige Helle-Monika Helme oma sotsiaalmeediasse pildi, kus näitas, millise kingi sai abikaasa Mart Helme isadepäevaks.

Helle-Monika Helme postitas oma Facebooki ajajoonele pildi oma abikaasa Mart Helmele tehtud isadepäevakingist, mis kindlasti on üks omapärasematest.

Mart Helmele tehtud isadepäevakink
Mart Helmele tehtud isadepäevakink — FOTO: Erakogu

Nimelt kinkisid Helme lapsed talle kleepsud tema enda pildiga, ingliliku aupaiste ja tekstiga "BEST DAD EVER!" (eestik. - parim isa maailmas). Kingitusest jagas fotot Mardi abikaasa, kes oma mehele Facebookis head isadepäeva soovis. 

Kommentaare jagub seinast seina. Mõned kiidavad ja teised laidavad. Üldjuhul ei meeldi jälgijatele kleepsude inglise keelne tekst ja pahandavad, et lapsed võõrkeelt kasutavad.

Mida arvad sina Mart Helmele tehtud kingitusest? 

Näita 5 kommentaari

Niisugune jälk olend nagu vana kaabu, kel pole mingit moraali ega maailmavaadet, peale
tibladelt saadud suurte rahadega persse pugemine, käigu põrgu. Kärnkonn, häbiplekk
eesti rahvale. Kes teda kiidavad, vanad mutid, kes ei jaga ööd ega mütsi, ja mingid alaarenenud mehed, kes üldse aru ei saa, miks eesti riiki vaja on. Eesti riiki on vaja tõelistele patriootidele, aga mitte kuradi kaabudele, kes on riigi ammu maha müünud tibladele

Vasta

Rõve tegelane oled ise.

Vasta

Sinu keelepruuk räägib ise enda eest. Ka ajajoonest ja põhjustest on sul väga segane arusaam. Muuseas patriotism ja võltsliberalism on eriti antagonistlikud mõisted.

Vasta

Esimese kommenteeriaga 100 % nõus. Ega see noor kaabu ka parem pole.

Vasta

Väga lahe

Vasta