Reklaam sulgub sekundi pärast

Pangetäis glamuuri ja ohtralt draamat! Sündmused, mis 2022. aastal meediamaastikku raputasid

Fotokollaaž / Pildid: TV3
Fotokollaaž / Pildid: TV3

2022. aasta oli tõeliselt märkimisväärseid sündmuseid täis ja nüüd on õige aeg meenutada ning kokkuvõtteid teha. Meenutame meediamaastikku raputanud sündmusi, millest ehk paljud jäid ilma, kuid tv3.ee portaali galerii vahendusel said end toimuvaga siiski kurssi viia.

GALERII | Šampanja voolas ojadena ja roose jagus kõigile: “Vallalise kaunitari” noormehi tutvustati avalikkusele

Septembrikuu alguses jõudis GO-3 platvormile tõsielusari “Vallaline kaunitar”, kus oma unistuste printsi hakkas otsima Brigitte Susanne Hunt. Selle puhul toimus restoranis Gloria uhke pressiüritus, kus esitleti saatejuhti, tutvuti osalistega ning šampanja pealt kokku ei hoitud. Vaata ja meenuta kogu galeriid ülevalt lingilt.

GALERII! Kuhu kadus armastus? ”Vallalise kaunitari” skandaalsel lõpupeol Brigitte ja Hendrik teineteisele armu ei andnud

Täna jõudis TV3 eetrisse telesügise kõige romantilisema sarja „Vallaline kaunitar“ finaal, kus imeline printsess Brigitte Susanne Hunt valis endale printsiks Hendrik Terrase. Finaalile järgnev erisaade tõi kokku mitmed osalejad ning ilmsiks tuli ehmatavalt ootamatu uudis – selgus, et noored on läinud lahku.

Pilt: Karli Saul
Pilt: Karli Saul

GALERII I Vaata, millised tuntud näod kogunesid “Tantsud tähtedega” avasaadet vaatama

Tänavu oli ka eetris TV3 eetris sügise oodatuim telešõu “Tantsud tähtedega”. Vaata, millised tuntud näod olid tulnud tantsusaadet kohapeale vaatama.

GALERII! Vaata, milline glamuurne seltskond käis ”Villa” esitluspeol

3. oktoobril kogunes glamuurne seltskond Telliskivisse ”Vaba Lavale”, et vaadata üheskoos uue tõsielusaate ”Villa” esimest episoodi. Kohale olid tulnud tõsielusaate staarid, teletegijad ja tuntud näo ning muidugi sarja osaliste lähedased sõbrad ja kaasaelajad. Enne episoodi vaatamist korraldati osalejate vahel “Rooside sõda”, mis saali ootusärevaks küttis. 

Pilt: Karli Saul
Pilt: Karli Saul

GALERII! Vaata, milline staarideparaad väisab EFTA galat

Alexela kontserdimajas toimus septembrikuus EFTA 2022 gala, kus selgusid Eesti filmi- ja teleauhindade võitjad. Vaata lähemalt galeriist, millised staarid saabusid EFTA galale. Kogu galerii autor on Karli Saul.