Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju või vähe? Värskelt abiellunud Hendrik Terras avaldab, mitut last ta tulevikus sooviks

Joonatan Pärn

Hendrik ja Maria sõudsid veebruari keskel abieluranda.
Hendrik ja Maria sõudsid veebruari keskel abieluranda. — FOTO: Kuvatõmmis / Instagram / @hendrik.terras

Veebruari keskel abiellunud Hendrik Terras jäi pulmapäevaga rahule ega lasknud planeeritust teistmoodi läinud detailidel tuju rikkuda. Tema sõnul kaasneb abieluga meeldiv kindlustunne ning abikaasaga on peetud vestlus ka järelkasvu teemal: paar sooviks tulevikus kindlasti kahte või koguni kolme last.

Hendrik nendib, et jäi pulmapäevaga väga rahule. "Ise planeerisime ja korraldasime seda ning kõik kukkus väga hästi välja." Tema sõnul leidus pisidetaile, mis läksid planeeritust teistmoodi, kuid tuju rikkuda need siiski ei suutnud. "Olime niimoodi meelestatud, et kui tuju on hea, läheb pidu korda."

"Mõned asjad jäid natuke hiljaks ja baari jaoks jäi mullivesi ostmata. Väike ja suvaline asi, aga pooled kokteilid olid mulliveega," räägib Terras. Ta lisab, et sõbrad ja sugulased aitasid kõik jooksvad mured ära lahendada ning millestki ei tekkinud suurt probleemi. 

Järgmisel hommikul kirjutasid Hendrikule kümned pulmakülalised

Hendriku ja Maria pulmadest võtsid osa nende lähedasemad sõbrad ja sugulased. "Teadsime, et see on nii hea seltskond ja kui kaks satsi veel kokku panna, siis tuleb väga emotsiooniderohke ja suure energiaga üritus, mis vastas ka tõele."

Hendrik lisab, et sai järgmisel hommikul kümneid kirju peoga rahule jäänud külalistelt. "Saad aru, et oli hea pidu, kui järgmisel hommikul kirjutavad kümned ja kümned inimesed, kui vahva ja hea energia oli."

Paparatsodest end segada ei lastud

"Paparatsode kari ikka oli ukse ees," räägib Hendrik, lisades et mitmed meediamajad olid talle enne pulmi teada andnud, et saadavad fotograafid uhket sündmust jäädvustama. "Oli hea meel, et sai sellega arvestada ja külalistele teada anda. Saan aru, et mina olen avaliku elu tegelane ja pildistamine avalikus ruumis on okei."

"On hunnik inimesi, kes ei ole avaliku elu tegelased ega taha, et nad pildile jääksid. Andsime kõigile ette teada, et nad saaksid selle mõttega harjuda ega laseks ennast sellest häirida. Ei olnud midagi hullu," kinnitab ta.

Abieluga kaasneb kindlustunne

Abieluranda sõudnud Hendriku ja Maria armulugu sai alguse juba möödunud aasta kevadel, kuid Terrase sõnul annab abielu teatava kindlustunde. "Kooselu on meil juba pikemaaegne ja tunded on nagunii kogu aeg olnud. Abiellumisega ei käi päevapealt mingit suurt klõksu ära, vaid pigem on tore kindlustunne, mis sellega kaasa tuleb. See mulle meeldib."

Hendriku sõnul on abiellumine mõjutanud rohkem Maria igapäevaelu. "Maria on pidanud igal pool oma (perekonna)nime vahetama. Ta on selle muutusega rohkem kokku puutunud."

Hendrik selgitab, et kuigi tänapäeval muudetakse perekonnanimi enamikes kohtades automaatselt ära, on Marial tekkinud seoses uue nimega ka üks omamoodi olukord. "Maria läks hambaarsti juurde aega panema ja ütles, et on varem käinud, aga süsteemist ei leitud. Seal oli juba nimi ära muudetud."

Hendrik ja Maria on pidanud vestlusi ka pisipere teemal

Veebruari alguses selgus, et värskelt kihlunud Hendrik on müüki pannud oma kahetoalise Põhja-Tallinnas asuva korteri. Kuigi toona spekuleeriti, kas noorpaar mõtleb pisiperele ja soovib seetõttu endale uut eluaset, räägib Terras, et üheks korteri müügi motiiviks on hoopiski paari koer. "Kuna meil on koer, siis oleks tore väike hoovike, kus ta saaks rahulikult joosta. Praegu on meil küll kinnine hoov, aga seal sõidab ka autosid ning see ei ole kõige turvalisem." Piilu sisse Hendriku müügis olevasse korterisse!

Hendrik avaldab, et on siiski koos abikaasaga rääkinud ka järelkasvu teemal. "Ma arvan, et kõik noored inimesed, kes pere loovad, on kindlasti selle küsimuse omavahel läbi rääkinud ja läbi mõelnud. Üldiselt oleme Mariaga rääkinud seda, et oleme mõlemad pärit kahelapselisest perest. Kaks kindlasti kui mitte kolm (last) on see, millest oleme rääkinud."

Veebruari alguses selgus, et Hendrik ja Maria on kihlunud. Paari laulatus toimus 17. veebruaril Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus. Maria on Saaremaalt pärit ettevõtja ja Euroopa Liidu kübersuutlikuse kasvatamise projekti nõunik. Neiu hobideks on ratsutamine, padel ja laulmine. Nii Maria kui ka Hendrik kuuluvad erakonda Eesti 200. 

Kommentaarid puuduvad