Reklaam sulgub sekundi pärast

Piilu sisse! Äsja kihlunud Hendrik Terras pani oma uhke Kalamaja korteri müüki

Hendrik Terras
Hendrik Terras — FOTO: TV3

Hiljuti selgus, et Riigikogu liige ja "Vallalise kaunitari" staar Hendrik Terras on kihlunud ning planeerib enda väljavalitu Maria Pihlakuga pulmasid. Nüüd on lisaks sellele Terras kinnisvaraportaali paisanud müüki ka enda elamise. Kas noorpaar vajab suuremat elamist pisipere jaoks?

Terrase kahetoaline korter asub Põhja-Tallinnas Vana-Kalamaja tänava juures. "Müügis eksklusiivne disainkorter Kalamaja südames Art Depoo majas," seisab kuulutuse esimeses lauses.

„Korteri sisustuses on kasutatud kvaliteetseid materjale ja trendikat vineeri. Korteris on väga mahukad sisse ehitatud garderoobikapid, mis on eritellimusena valminud koos köögi- ja vannitoamööbliga,“ seisab müügikuulutuses kv.ee portaalis. "Korter on keskküttega, vannitoas ja esikus on eraldi reguleeritav põrandaküte elektriga. Kommunaalid on suvel ca 80€ ja talvel 140€," toob Terras oma kuulutuses välja.

Hendrik on otsustanud maaklerite teenuseid mitte kasutada ning katsub elamise omal jõul müüdud saada. Õnnelikuks uueks korteriomanikuks saamiseks tuleb välja käia 215 000 €!

Vaata galeriist Terrase korterit!

Vaata ka "Vallalist kaunitari" koos Hendrik Terrasega teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad