Reklaam sulgub sekundi pärast

Orm Oja kuulsusesära ei naudi: ma ei ole see tüüp, keda huvitab võõraste inimestega kohtumine

Tippkokk Orm Oja peab end tagasihoidlikuks ja tähelepanu mitte ihkavaks meheks. 14 aastat on kokakarjäär olnud talle nii tööks kui identiteediks ning kuigi tänaseks on ta tänu ülimenukale "Masterchef Eesti" saatele tuntud ka kui teletägu, ei janune ta absoluutselt kuulsuse järele.

"Me kohtusime viimati minu stuudios. Sa ütlesid, et sa kindlasti ei tule. Sada protsenti. Ma küsisin tookord...me tegime Masterchefi posterit ja ma sain sulle peale käia. Ometi jäid sa kindlaks, et sa ei tule. Välja arvatud, kui me oleme kahekesi ja metsas. Mis juhtus?" küsis Mardo Männimägi umbes 80-pealise publiku ees oma saates "1 STAGE VESTLUS".

"Ma arvan, et sa oled huvitav inimene, kellega rääkida. Ma olen kuulanud su podcast'e, need on paeluvad ja põnevad olnud. Lihtsalt mulle tundus, et see oleks üliintiimne, kui see oleks kahekesi, täiesti ilmasuguse häiriva mürata. Kaamerad puu küljes, karumõmm ja ööbik on oped. Nüüd on 80 inimest, ei ole karu ega ööbikut. Kuidagi sa mu ära rääkisid," ütles Orm Oja ja lisas n-ö pärisvastusena, et Mardo saate puhul lootis ta erinevalt oma teistest ülesastumistest seda, et kokandusest palju ei räägi. Kuigi tegu on väga olulise identiteediga tema elust, siis talle meeldib rääkida ka muudest asjadest.

Orm toob südamesõpradest rääkides välja, et see ring on väga väike ja on seda olnud juba pikka aega. "Ma ei ole see tüüp, keda huvitab mingle'mine ja võõraste inimestega kohtumine...ja networking on see sõna vist. Täiesti savi! Mulle meeldivad väga sügavad ja hingelised vestlused ja sa pead inimest usaldama, et neid pidada. Nii lihtne see ongi. Muidugi ma tean, et mul on võime rääkida suvaliste inimestega suvalist juttu tundide kaupa. Lihtsalt see pole see, mis mulle midagi annab. Peale seda ma lähen koju ja ma mõtlen lihtsalt, et nüüd ma tahan vaikust. See kõik on nagu äge ja tore, ma ikkagi olen väga elav inimene, aga selle kõige juures taustal pigem introvertne."

Samuti toob Orm välja, et temas tekitab kahtlusi see, kui inimesed kergekäeliselt teisi oma sõpradeks nimetavad. "Ma sain sõbraga kokku. Ma olin sõbra juures. See on mul sõber Pariisist. See on mul sõber Dubaist. Minu jaoks on sõprus üli püha asi. See ei ole võimalik, et sul on 50 sõpra üle maailma. See lahustub ära lihtsalt. See on nagu sihuke törlönt. Mis asi see on lõpuks? See on minu loogika ja mingi mantra, mille järgi ma tammun."

Orm peab ennast selles mõttes sotsiaalseks, et annab inimestele alati võimaluse, küsimus on lihtsalt selles, et kellegi usaldamine on pikk protsess.

Vaata ja kuula lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad